Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kam se hrabe Vladko: Největší spratek na světě předvede šílený hysterák! Uhodnete kvůli čemu?

Myslíte si, že máte doma zlobivé dítě nebo bratra či sestru? To jste ještě neviděli tento exemplář! Přiznáváme se, že takový hysterický záchvat kvůli zákazu počítače jsme ještě neviděli. Ještě větší překvapení je, že rodina pochází z Ruska a ne z Ameriky.

Mrňavý spratek předvede nehorázný záchvat vzteku poté, co mu jeho matka omezí přístup na počítač a smaže mu všechny hry. Chlapec matce nadává, brečí a mlátí pěstmi kolem. Potom na scénu přichází nejspíš jeho otec, který se svého rozzuřeného syna pokouší uklidnit. Synáček se ho však snaží pokousat.

Záznam pochází z ruské reality show. Jestli si pamatujete na naši Chůvu v akci, tak tohle je něco obdobného. Prostě si diváci dělají srandu z nevychovaných dě­tí.

Každopádně chlapeček předvedl takový hysterák, za který by se nemusel stydět ani král hysterických záchvatů Vladko Dobrovodský.

Diskuze kolem videa jsou rozporuplné, někteří viní z chování chlapce rodiče, jiní by klukovi vlepili jednu za ucho. Je pravděpodobné, že chlapec trpí nějakou formou poruchy chování.

Jak se k tomu stavíte vy?

Související články

Další články