Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kam se hrabe Plačková! 20 nejlepších fotek královny slovenského Instagramu!

Lucia Javorčeková je královnou slovenského Instagramu.
+ Dalších 17 fotografií
Bývalá cyklistka Lucia Javorčeková (27) svou dokonalou postavičkou a nadměrnými vnadami pobláznila svět. Sesedla z kola a stala se modelkou, z níž jsou v zahraničí na větvi. Jen málo lidí nevidělo její nahé obrázky. Obřím hrudním arzenálem si navíc zajistila pomyslnou korunku na slovenském Instagramu!

Slovenská modelka Lucia Javorčeková se přes noc stala z cyklistky královnou tamějšího Instagramu. Slavná je ale i v zahraničí, svými nahými fotkami prorazila a teď svět válcuje pohledem na dokonalé tělíčko.

Javorčeková včas pochopila, že sedátko bicyklu není to správné místo, kde se její hrudní arzenál bude nejlépe vyjímat. Na pohádkové jmění si nepřišla jen focením v ateliérech, peníze se jí sypou i právě díky Instagramu. Tam má 1,2 milionu sledujících a po právu jí tak náleží titul slovenské královny této sociální sítě.

Hravě tak strčí do kapsy i Zuzanu Plačkovou (27), která má oproti Javorčekové „upachtěných“ 470 tisíc sledujících.

Přestože zahodila kolo, může pořád Lucia nabídnout i něco víc než pouze své vnady. V repertoáru dovedností má i hudbu, které se věnuje jako dýdžejka. Seznamte se s ní na dvaceti nejlepších fotkách!

Mohlo by vás zajímat

Další články