Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kam se hrabe Matějská: Z fotografií megaobřího řetízáku se vám zatočí hlava!

Tento obr se tyčí nad Stockholmem.
+ Další fotografie

Milovníci adrenalinu si přijdou na své. V zábavním parku Gröna Lund ve švédském Stockholmu zpřístupnili veřejnosti nejvyšší kolotoč na světě. Na sedačce vás vynese až do výšky 121 metrů a v maximální rychlosti při točení dosáhnete přes 70 kilometrů v hodině. Nedivíme se, že první, kdo tohle monstrum otestoval, byl švédský astronaut Christer Fuglesang.

Jízda na tomto kolotoči nabízí překrásný výhled na panorama švédského hlavního města, ale i ti nejodvážnější jedinci by si měli dvakrát rozmyslet, než na něj vlezou. Dvousedačka je zavěšena na 2,5 metru dlouhých silných řetězech, které zajišťují bezpečnost uchycení.

Nejstarší zábavní park Gröna Lund v zemi navštíví ročně kolem 1,2 milionu lidí. Můžete to také zkusit. Stejně jako fanynka Justina Biebera, kterou uvidíte v naší fotogalerii. Za takovou odvahu by měl smeknout samotný zpěvák!

Mohlo by vás zajímat

Další články