Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kam se hrabe Kámasútra! Maurerová s Adamcovou předvedly vzrušující jogínské polohy!

Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 5 fotografií

To se holky rozjely! Michaela Maurerová s Janou Adamcovou předvedly na vánočním večírku Bikram jógy svá ohebná tělíčka a takové polohy, až se nám z toho hlava zatočila.

Z nich by si měl vzít příklad i náš šéfredaktor Pavel Novotný, který se mezitím někde cpal, i když ještě před třemi měsíci sliboval, že bude pilně cvičit. Jeho škoda, protože na rozdíl od něho tyto dámy nadváhou netrpí.

Je vidět, že Míša s Janou už mají s Bikram jógou zkušenosti, protože čtyřicetistupňové horko snášely skvěle a skoro se nepotily Navíc v náročných polohách vypadaly velmi dobře - Janě Adamcové bylo hezky vidět do výstřihu.

Večírku se zúčastnila i Ivana Jirešová, která se Bikram józe věnuje už léta a také podle toho vypadá. Lepší postavu, než měla ona, tam nikdo neměl. Ivana na rozdíl od holek cvičit nešla a pořádně to rozjela na parketě, čímž odehnala všechny lidi okolo, protože se chudáci báli, že dostanou ťafku do nosu.

Mezi dalšími pozvanými byla i Kateřina Hrachovcová, která jen smutně postávala u baru. Pak ale dostala kokosovou vodu a bylo veselo.

Související články

Další články