Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

KAM SE HRABE ČESKÁ MISS! Nejhezčí holky má Supermiss. Vy pro ně můžete hlasovat!

KAM SE HRABE ČESKÁ MISS! Nejhezčí holky má Supermiss. Vy pro ně můžete hlasovat!
Zdroj: Supermiss
+ Dalších 7 fotografií
Jste milovníci ženské krásy, která vám vyrazí dech a posadí na zadek? Tak to jste správně. Supermiss vám totiž v letošním jubilejním, desátém ročníku nabízí jednu krásnějšího holku vedle druhé. Až si člověk řekne, že už tato soutěž přerostla národní show Česká Miss. Tyhle holky by totiž z fleku mohly uspět a vy jim k tomu můžete pomoct. Hlasujte pro svou favoritku.

Obdivovatelé svůdných křivek budou mít žně. Jen co otevřete naši žhavou fotogalerii, kde se to jen hemží svůdnou krásou, tak si budete připadat jako v ráji. Modelky nejsou žádné vychrtliny ani žádné věšáky na oblečení, mají to v hlavě srovnané a nejsou to žádné hloupé nanynky.

Až by to chtělo vidět tyto slečny naživo A to se vám může splnit. Slavnostní večer už je totiž za dveřmi, bude se konat 11. 2. v Kongresovém sále hotelu Hilton Prague. Samozřejmostí v programu je i tolik oblíbená promenáda v plavkách, ale znalci ocení i volnou disciplínu či rozhovor s porotou.

Kdyby se vám náhodou žádná z nich tolik nezalíbila, tak celým večerem provede Iva Kubelková (39), která snad nikoho nemůže nechat chladným Zazpívá k tomu další krasavice Kamila Nývltová, takže rozhodně neprohloupíte.

Ale teď se pokochejte tou nádherou v naší fotogalerii, kde máte i všechny potřebné informace o dívkách. Která se vám líbí nejvíce Nás to zajímá. Napište nám na redakce@extra.cz.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy