Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kam na ty krásky chodí? Zpěvák ze SuperStar svlékl další půvabnou ženu!

Zdroj: Z natáčení klipu Ty a já
+ Dalších 11 fotografií
NEVĚRA
Leckdo z chlapů by mu mohl závidět. Mezi jeho nejlepší kamarádky patří luxusní Monika Bagárová (24) s Markétou Konvičkovou (24), obě před kamerou dokázal dostat do postele. Teď se Honzovi Bendigovi (25) podařilo stát se aspoň na chvíli partnerem i kočky, po které vzdychají na Slovensku. Mrkněte na fotky!

Přestože je Honza na kluky a už je hodně dlouho zasnoubený se svým přítelem Lukášem Rejmonem, v klipech je opakovaně za chlapáka. V nové baladě Ty a Já, v níž se řeší bolestivé období každého vztahu, kdy to prostě úplně neklape a člověk si přestane vážit lásky, kterou má, má dokonce postelovou scénu a líbačku s Dominikou Mirgovou. Účastnice třetí řady slovenské SuperStar (skončila druhá) patří u našich východních sousedů k nejúspěšnějším zpěvačkám.

Ve videu je vidět, že není žádná pohublina, ale holka krev a mlíko. A sluší jí to.

„V klipu k písničce, ke které jsme s Dominikou psali text společně, mě nachytá při nevěře. Praští mě silně do hlavy a ještě mě upálí v autě. Být v klipu zavražděnej, to je hodně divnej pocit. Jsem hodně pověrčivej a o smrti a celkově o tomhle tématu se nerad bavím. Ale k tomu příběhu to patří,“ řekl eXtra.cz Bendig.

Hra na playboye

Ten se přiznal, že k Mirgové ho pojí hodně osobní city. „Od té doby, co byla ve slovenské SuperStar, jsem si na ni myslel. Vlastně dneska bych už mohl říct, že je to moje dávná láska, jen neopětovaná. Byl jsem do ní fakt zamilovanej a doufal jsem, že se mnou jednou bude chodit. Tak se mi to splnilo aspoň před kamerou,“ směje se Honza.

Natáčení klipu (režíroval ho jeho partner, za kamerou stál talentovaný Honza Strach) bylo dramatické. Štáb se bez povolenky vkradl na Strahovský stadión a jen trnul, kdy ho přijde zatknout policie. Naštěstí to dopadlo dobře. „Při natáčení v jednom z pražských hotelů ale došlo k incidentu s jedním asijským návštěvníkem. Domča na sobě měla sexy červené šaty s velkým výstřihem a ty ho asi zaujaly, tak ji pronásledoval, až jí nakonec nabídl peníze, když s ním půjde na pokoj. Rázně musel zasáhnout její partner,“ dodal Jan Bendig.

Toho brzy čeká konečně i klip s pohlavím, ke kterému má blíže. Duet by měl nazpívat s fešákem Milanem Peroutkou. A chystá i cestu do USA.

Související články

Další články