Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kali vzdal hold Karlu Gottovi na konci svého koncertu: Citlivý rapper se neubránil slzám

+ Dalších 9 fotografií
loučení
Kvůli sobotnímu pohřbu Karla Gotta několik umělců zrušilo svůj plánovaný koncert a přesunuli ho na jiný termín. To však neplatilo o slovenském rapperovi Kalim, který vystoupil s Peterem Pannem v Mostě. Ani on ale nezapomněl a Mistrovi na konci vystoupení vzdal svůj hold. Zazněla píseň Srdce nehasnou, kterou doprovázel mohutný potlesk publika. Kali neskrýval slzy dojetí.

Kali v době, kdy připravoval své turné s názvem Konec je nový začátek, asi netušil, jak bude tento název vypovídající v souvislosti se smrtí Karla Gotta. V rámci tohoto turné vystoupil známý rapper v Music areně Nový obzor v Mostě.

Kali na konci svého vystoupení všechny dojal tím, že do éteru pustil song Srdce nehasnou, kterou Karel Gott nazpíval s dcerou Charlottkou. Citlivý rapper neudržel slzy a raději odešel do zákulisí. Písničku, která má na YouTube už přes dvacet milionů zhlédnutí, v aréně provázel mohutný potlesk.

Mnoho kulturních akcí a koncertů bylo v sobotu zrušeno právě kvůli státnímu smutku. Koncert zrušil například Štefan Margita nebo duo zpěvaček Lenka Jankovská a Bára Vaculíková. Ostatní akce, které se nezrušily, doprovodila alespoň minuta ticha za zesnulého velikána.

Mohlo by vás zajímat

Další články