Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kali vzdal hold Karlu Gottovi na konci svého koncertu: Citlivý rapper se neubránil slzám

Rapper se s Karlem Gottem rozloučil písní Srdce nehasnou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
loučení
Kvůli sobotnímu pohřbu Karla Gotta několik umělců zrušilo svůj plánovaný koncert a přesunuli ho na jiný termín. To však neplatilo o slovenském rapperovi Kalim, který vystoupil s Peterem Pannem v Mostě. Ani on ale nezapomněl a Mistrovi na konci vystoupení vzdal svůj hold. Zazněla píseň Srdce nehasnou, kterou doprovázel mohutný potlesk publika. Kali neskrýval slzy dojetí.

Kali v době, kdy připravoval své turné s názvem Konec je nový začátek, asi netušil, jak bude tento název vypovídající v souvislosti se smrtí Karla Gotta. V rámci tohoto turné vystoupil známý rapper v Music areně Nový obzor v Mostě.

Kali na konci svého vystoupení všechny dojal tím, že do éteru pustil song Srdce nehasnou, kterou Karel Gott nazpíval s dcerou Charlottkou Citlivý rapper neudržel slzy a raději odešel do zákulisí. Písničku, která má na YouTube už přes dvacet milionů zhlédnutí, v aréně provázel mohutný potlesk.

Mnoho kulturních akcí a koncertů bylo v sobotu zrušeno právě kvůli státnímu smutku. Koncert zrušil například Štefan Margita nebo duo zpěvaček Lenka Jankovská a Bára Vaculíková. Ostatní akce, které se nezrušily, doprovodila alespoň minuta ticha za zesnulého velikána.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy