Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku: S kolegy jsme denně v kontaktu, chceme nový díl

Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku: S kolegy jsme denně v kontaktu, chceme nový díl
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
TBBT
Kaley Cuoco (34), kterou si lidé nejvíce pamatují jako Penny ze seriálu Teorie velkého třesku, se rozpovídala o tom, že se svými kolegy ze sitcomu je stále v kontaktu. Dokonce si prý přejí, aby vznikl další díl po vzoru toho, který nyní plánuje sestava ze seriálu Přátelé.

Ať už bude v budoucnu hrát v čemkoliv, pro spoustu lidí z celého světa bude Kaley Cuoco už navždy seriálovou Penny z Teorie velkého třesku. Tento seriál z ní i z jejích kolegů udělal obrovské hvězdy. Na place spolu strávili dlouhých 12 let a stali se z nich velcí přátelé.

Ačkoliv v kontaktu byla Kaley se všemi, v rozhovoru pro US Magazine přiznala, že až nedávno je napadlo udělat skupinový chat, v němž si mohou psát společně. „Máme skupinovou konverzaci. Založili jsme ji nedávno a díky tomu víme, co zrovna ostatní dělají a jak se jim daří,“ popsala.

Blonďatá kráska prozradila, že Johnny Galecki, který v Teorii hrál Leonarda, se stal otcem a neustále jí posílá fotky miminka. „Je neskutečně pyšný tatínek, je to velmi roztomilé,“ řekla Cuoco, která s Galeckim jednu dobu sama randila. Vztah nevyšel, rozešli se ale v dobrém a stali se nejlepšími přáteli.

Nový díl Teorie velkého třesku

Celá sestava hlavních herců by byla pro to, aby byl po čase natočen další díl sitcomu. Ten skončil teprve v loňském roce, a proto si myslí, že by bylo dobré s novou epizodou počkat. „Bylo by skvělé udělat po čase epizodu, v níž si všichni sedneme a budeme si povídat o seriálu. Rozhodně bychom do toho šli,“ doplnila Kaley Cuoco.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy