Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kaley Cuoco se bojí koronaviru: Penny z Teorie si prý nedokáže přestat sahat na obličej

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
covid-19
Kaley Cuoco (34), kterou diváci znají především jako Penny ze seriálu Teorie velkého třesku, se bojí koronaviru. Nedokáže totiž dodržovat jedno z nejzásadnějších doporučení expertů a neustále si sahá na obličej. Strach má i o pokračování natáčení jejího nejnovějšího projektu Flight Attendant, k jehož odložení by stačil jediný nakažený člověk ve štábu.

Kaley Cuoco se kromě své herecké kariéry věnuje i svému YouTube kanálu, na který natáčí videa. V posledním dílu svého vlogu s názvem Cup of Cuoco se rozhodla probrat téma, které aktuálně hýbe světem - koronavirus Sama se nákazy totiž velmi děsí.

Herečka si během natáčení videa nevědomky celou dobu sahala na obličej. To by podle doporučení lékařů a expertů dělat neměla, moc dobře to ví, a když si to uvědomila, pořádně se zděsila. „Neměla bych si sahat na obličej! Koronavirus, sakra. Nesahej si na obličej, nesahej si na obličej, vždyť je to hrozně těžké,“ řekla ve videu.

Poukázala rovněž na fakt, že na obličej si lidé sahají pořád a ani o tom pořádně nevědí. „Všimli jste si, jak často si saháte na obličej od doby, co nám bylo řečeno, že to dělat nemáme? Je to šílené,“ dodala.

Strach o seriál

Kaley natáčí seriál Flight Attendant, v němž má hlavní roli. Nyní doufá, že Covid-19 do jejích pracovních plánů nezasáhne. „Mnoho seriálů muselo kvůli koronaviru zničehonic přerušit natáčení. Naší show se to zatím vyhnulo a doufám, že všichni ze štábu zůstanou zdraví a zvládneme sérii dotočit. Zbývají nám jen tři epizody, tak snad to zvládneme, ale stát se může cokoliv,“ doplnila ustaraná herečka.

Související články

Další články