Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kalendář Proměny 2017 vydělal balík! Která z hereček se prodala nejlépe?

Proměny 2017 všem vyrazily dech!
Zdroj: kalendář Proměny 2017
+ Dalších 9 fotografií
Kalendář Proměny 2017 byl slavnostně vydražen společně s dalšími vybranými fotografiemi. A že se bylo na co koukat! Slavné české filmové herečky se dražily jako na ženském trhu tureckého paši a své ceny tlačily nahoru pro dobrou věc!

Série dvanácti proměn vznikla na podporu projektů Nadace Archa Chantal. Nadace je zřízena, aby zlepšovala prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou rekonstrukcí vybraných objektů. Cílem je zlepšení psychického stavu malých pacientů a jejich brzké uzdravení.

Letos se v kalendáři objevili Pavel Liška, Eliška Balzerová, Ivana Chýlková, Klára Melíšková, Martha Issová, Aňa Geislerová, Klára Issová, Bára Poláková, Michal Dlouhý, Jan Cina a Vavřinec Hradilek.

„Každý rok díky prodeji je možné podpořit naše projekty pro děti. Již během roku se mne lidé ptají, jaká překvapení zase připravíme. Moc bych chtěla poděkovat fotografovi Petru Kurečkovi a jeho kolegům, desítkám osobností, které si každý rok najdou čas na náš projekt, také absolutně všem, kteří si kalendář koupí a dražitelům originálních fotografií,“ řekla Chantal Poullain.

Charitativní dražba vynesla celkem 560 000 korun. Za nejvyšší cenu se vydražila fotografie King Kong s Chantal Poullain, a to za 150 000, Flash Dance s Klárou Issovou za 110 000, Smrt jí sluší s Chantal Poullain, Michalem Dlouhým a Janem Cinou za 100 000, Kill Bill s Ivanou Chýlkovou za 85 000, Královna s Eliškou Balzerovou za 50 000 a originální kalendář s podpisy za 65 000.

Zeptali jsme se Jana Ciny, hvězdy pořadu Tvoje tvář má známý hlas, jaká byla jeho domluva s Chantal před focením.

„Chantal je báječný člověk. Pozvala mě i moji kapelu a dalších pár přátel k sobě domů, upekla svíčkovou, která na světě vážně nemá obdoby. A prostě jsme si jako lidé neskutečně sedli! Potom jsme jí s mojí kapelou udělali takový menší soukromý koncert, který trval až do rána. Chantal zkrátka umí žít naplno a je plná sil! To mě tak nadchlo, že na její nabídku jsem musel kývnout ihned,“ řekl Jan Cina.

Ivana Chýlková ztvárnila na své fotografii herečku Umu Thurman z legendárního filmu Quentina Tarantina Kill Bill. Jako správná komička hned na úvod své dražby zavtipkovala na svůj účet.

„Tak to jsem teda zvědavá, za kolik se prodám…“ řekla s šibalským úsměvem.

Doufáme, že příští rok se na dražbě fotografií vydraží ještě dvakrát tolik peněz, aby bylo více prostředků na pomoc dětem.

Chantal, bonne chance… Hodně štěstí! Pokud i vy chcete pomoci, můžete si zakoupit kalendář Proměny 2017 na stránkách https://www.kalendarpromeny.cz/ .

Související články

Další články