Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kalendář, který nechcete vidět, přestože je plný nahatých sekretářek jednoho dopravce! Nejsou v něm totiž samy!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Na články o charitativních kalendářích plných dřevěných rakví či vtipných partiček zaměstnanců jste zvyklí, ale tohle autobusáci z okolí Nottinghamu trošku přehnali, v dobrém slova smyslu samozřejmě.

Pracující řidiči a kancelářský personál dopravní společnosti The Trenbahrthon, která plní roli "socky" v Nottinghamshire, Derbyshire a Leicestershire v britském East Midlands, se rozhodli udělat něco pro zdejší leteckou záchranku, a tak se pustili do kalendáře, jehož kompletní výtěžek jde právě jí.

Dílo je to povedené a na rozdíl od kolegyň z Marks and Spencer, které vidíte v galerii, mají autobusáci i celkem pěkný personál kanclů, ale sami mají k ideálu krásy daleko.

Kalendář je tak festivalem kérek, bachorů, sádla a.. Autobusů. I tak jich před Vánoci po pěti librách prodali tisíc a právě se dotiskují další, k čemuž gratulujeme, a vzkazujeme do Anglie, že rádi přispějeme, a ani nám nemusejí nic posílat, holky v redakci už si pověsily na zeď charitativní počin krásného sparťanského fotbalisty Lukáše Váchy, o kterém jsme psali nedávno.

Čtenářky jistě pochopí...

Související články

Další články