Nejdříve dlouho tajila, že se zamilovala do vraha Kajínka. Jenže také nikdy nevěřila, že u věznice Bory v Plzni zabíjel právě on.

Vystudovaná vysokoškolačka, která má vysoké IQ a obrovský rozhled, svého Jirku miluje. Poznala ho už před nástupem do vězení. Jejich vztah je velmi intenzivní a hluboký. Nikdy nevynechala žádnou návštěvu ve věznici. Na začátku se mohli vidět jednou za čtrnáct dní, poté se už návštěvy nesměly půlit a bylo to jednou měsíčně. Nakonec se díky prezidentské milosti dočkala a má svého Jirku konečně venku!

„Je to velice příjemný, chytrý a vtipný člověk. Je také vzhledem ke své situaci velice optimistický, je kreativní, harmonický. A především je to strašně laskavý člověk. Chvíle s ním jsou pohodové i přes tu realitu vězení. Dokáže mluvit o všem možném bez hořkosti, problémy jiných lidí nevidí jen prizmatem svého vlastního osudu. K dalším nápadným vlastnostem, abych ho vykreslila dostatečně, patří až moc velká důvěřivost. Tolik lidí ho podvedlo, zklamalo, přílišná důvěřivost mu k jeho škodě zůstává. Soustavně na ni doplácí,“ uvedla Kajínkova partnerka pro magazín Týden.

Svatbu ale neplánuje. Už jednou vdaná byla a prý to stačilo. Z předchozího vztahu má také doma již odrostlé děti. „Nemám důvod se vdávat. Tuto instituci jsem již vyzkoušela. Svatební zvony mě nelákají,“ uvedla pro Týden.

Jenže jak všichni víme, Kajínek má velké charisma. Takže třeba nakonec svou lásku ukecá a svatební zvony budou znít…