Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kajínek si koupil luxusního meďáka! Omilostněný vrah si žije v luxusu!

Zdroj: archiv/carworldinfo.com
+ Další 4 fotografie
V brněnské čtvrti Bystrc se nyní leskne nový mercedes. Na tomto místě působí poněkud nezvykle. Ale komu patří toto luxusní vozítko? Nejslavnějšímu omilostněnému vrahovi Česka Jiřímu Kajínkovi! Na koupi nového auta upozornil web expres.cz.

Kajínek si koupil nové auto. Na koupi luxusního medvěda upozornil web expres.cz Kajínek si nové autíčko pochvaluje. Je velmi spokojený.

Když ho 23. května propustili z rýnovické věznice, Kajínek neváhal a nastěhoval se do Brna za svou přítelkyní. Ta mu nejprve půjčovala Škodu Rapid. "Škodovka překvapila. Nečekal jsem, že jde o tak skvělé auto. Ale teď už jsem se dopracoval k vlastnímu," řekl Kajínek novinářům z Blesku.

Jakou formou auto pořídil, Kajínek neprozradil. Je prý ale skutečně jeho. "Je to éčko, ročník 2017. Než mě tehdy zavřeli, tak jsem měl poslední typ éčka. No a teď mám zase poslední typ," řekl Kajínek. Proč si koupil auto s tak silným motorem, rozebírat nechtěl.

"To je jedno, prostě je to pěkné auto, které mi slouží na to, abych mohl pracovat. Je to super," usmíval se. Kajínek nejspíše dostal pořádnou sumu za film Petra Jákla a finance se mu prý nahrnuly i z prodeje jeho knihy. A možná, že chystá další film!

Související články

Další články