Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kajínek odmítl tajný odvoz z věznice! Chce se setkat s novináři!

+ Další 3 fotografie
Už čtvrtým dnem kempují novináři před branami rýnovické věznice. Netrpělivě čekají, a nejsou sami, až bude nejznámější vězeň Česka Jiří Kajínek omilostněn a propuštěn na svobodu. Tomu podle TV Prima ředitel věznice nabídl tajný odvoz, aby vězni dopřál trochu soukromí. Kajínek však jeho nabídku odmítl.

Jiří Kajínek totiž dobře ví, že na něj před branami čekají novináři a chce se s nimi potkat. Přesto, že to vypadalo, že bude prahnout spíše po soukromí, vypadá to, že mediální humbuk kolem své osoby hodlá využít ve svůj prospěch.

Nejednou se nechal slyšet, že až bude na svobodě, bude usilovat o znovuotevření svého případu. Jestli se mu to podaří, je zatím ve hvězdách.

Protahování jeho propuštění už irituje nejen čekající novináře, ale i národ Pod jakým tlakem asi musí být samotný vězeň? Lidé to považují za zbytečné divadlo ze stran pana prezidenta.

Ten si s uspíšením podpisu hlavu příliš neláme i přes to, že mu milost k podpisu byla doručena osobně kancléřem Vratislavem Mynářem. Asi čeká na pracovní den

Co na Jiřího Kajínka čeká za branami vězení už víme a je jen na něm, jak se k tomu postaví. A svůj postoj dal odmítnutím tajného odvozu jasně najevo Ostatně Jiří Kajínek už se vlastně asi nemá čeho bát.

Související články

Další články