Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kajícník Will Smith: Herec se po čtvrt roce omluvil za facku, kterou vrazil Rockovi na Oscarech

Will Smith se omluvil za facku.
Zdroj: Profimedia, koláž extra.cz
+ Další 3 fotografie
flákanec

Od jedné ze zaručeně světově nejproslulejších facek, kterou na předávání Oscarů uštědřil herec Will Smith moderátorovi Chrisi Rockovi, uběhly již dlouhé čtyři měsíce. Teprve až nyní po více než čtvrt roce má celá situace nečekanou dohru. Podle informací serveru CNN se hollywoodská hvězda stříbrného plátna za svůj čin omluvila prostřednictvím videonahrávky.


Omluva za facku

Za to, že si známý komik Chris Rock veřejně udělal legraci z nemoci manželky herce Willa Smithe si vykoledoval flákanec, který otřásl nejen Hollywoodem, ale celým světem. Rock Smithovu ženu přirovnal k holohlavé Demi Moore ve filmu G. I. Jane (1997). Jenže Jada Pinkett Smith trpí slopecií (tj. nemoc způsobující vypadávání vlasů, pozn. red.).

Nyní se hvězda filmů Muži v černém rozhodla ukončit celý spor, ale na místo, aby žádal omluvu od moderátora letošních Oscarů, vytasil se s ní sám a to ve videonahrávce, kterou vypustil do světa pomocí svých sociálních sítí.

“Žádná část mého já si nemyslí, že to byl správný způsob, jak se zachovat,” řekl v nahrávce na svém Instagramu třiapadesátiletý herec, jehož filmy zbožňují lidé po celém světě. “Nedošlo mi, kolika lidem v tu chvíli ublížím,” sypal si Smith popel na hlavu, když vyjmenovával kdo všechno si v sobě dodnes nese následky za jeho nečekaný výbuch vzteku.

Will Smith si je prý vědom toho, že svým činem zastínil všechny ostatní nominované, zároveň se kromě samotného Chrise omluvil i jeho matce a bratrovi s nimiž si údajně vždy rozuměl a nyní se obává toho, ze jejich vztah již nebude možné napravit.

Slavný hollywoodský herec ale zároveň vyvrátil všechny spekulace o tom, že by jednal na popud své manželky Jady Pinkett Smith, která po vysloveném fórku obrátila oči v sloup. Smith prý jednal ze své vlastní vůle navzdory tomu, že se vtipu sám v první chvíli zasmál.

Přijme Chris omluvu?

Když si toho večera někdejší hvězda seriálu Fresh Prince přebírala zlatou sošku za hlavní roli ve filmu Král Richard: Zrození šampionek, komentáři k událostem, k němž došlo chvíli před tím, se nevyjádřil. Video, které sdílel na sociálních sítích je tedy jeho prvním vyjádřením k událostem toho večera vůbec.

“Byl jsem v mlze. Ozval jsem se Chrisovi, ale dostal jsem zprávu, že není připraven si povídat. Až bude, tak se ozve,” vysvětlil Smith oblečený v pohodlném volnočasovém outfitu. “Chrisi, omlouvám se. Moje chování bylo nepřijatelné a jsem tady, kdykoliv by sis chtěl promluvit,” dodal ve videonahrávce.

Podle informací CNN se napadený komik k celé situaci vyjádřil pouze pomocí drobných narážek ve svých vystoupeních, ale nijak obšírněji se k incidentu zatím nevyjádřil.

Po zveřejnění Smithova videa se během své show “Chris Rock Ego Death World Tour” v Atlantě prý nechal slyšet: “Každý, kdo říká, že slova mohou zraňovat, nikdy nedostal ránu do tváře.”

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy