Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kaira Hrachovcová se svlékla donaha u kávy: Podívejte se, co všechno ukázala

Kaira Hrachovcová: Svlékla se u kávy. Podívejte se, co všechno ukázala
Zdroj: Se souhlasem Kateřiny Hrachovcové
+ Další 4 fotografie
sexy tělo

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (47) se na sociálních sítích pochlubila fotografií, kde toho moc neskrývá. Spolu s šálkem kávy zapózovala zakrytá jen menší osuškou a způsobila tak smršť pochvalných komentářů od celebrit i běžných fanoušků.

Ve svém věku se herečka Kateřina Kaira Hrachovcová rozhodně nemá za co stydět. Na nové fotce pořízené v útrobách žižkovské televizní věže se zvěčnila v rouše Evině, zakrytá jen menší přikrývkou. K tomu držela hrníček s kávou, což navozovalo pohodovou atmosféru, která ke Kaiře jistě patří.

Není to přitom první rajcovní fotka, kterou herečka na svých sociálních sítích zveřejnila. V poslední době se místo tetování chlubí svým vypracovaným tělem.

Fotka, ke které Hrachovcová napsala stručné „I love good coffee,“ nemusela na pochvalné komentáře dlouho čekat. Uznání se dočkala například od těhotné herečky Eriky Stárkové (37) nebo od dvojnásobné maminky Zuzany Belohorcové (45). "Vy jste jako obrázek, na který by se člověk mohl pořád koukat😍," napsala uživatelka pavcamila. "Asi budu na holky 🙈 Nádherná 😍 Úžasná ❤️❤️❤️❤️," neskrývala obdiv uživatelka
petra_misenka.


Související články

Další články