Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Kaira Hrachovcová prozradila, jak na dokonalou postavu: Má snadný trik

+ Dalších 21 fotografií
galerie
Má tělo bohyně a leckteré dvacítky strčí hravě do kapsy... Řeč je o Kateřině Kaiře Hrachovcové (44), která se řadí k českým herečkám, jež dokázaly alespoň vzhledem zastavit stárnutí. Teď prozradila, jak se jí tenhle trik povedl...

Krásná herečka je proslulá svým vypracovaným tělem, které popírá veškeré zákony stárnutí. Kdykoliv vidíte její tělo, nemůžete se ubránit údivu a ptáte se sami sebe: „Tohle že je tělo ženy po čtyřicítce? Jak tohle vlastně dělá?“ Redaktorovi eXtra.cz Kaira prozradila svůj recept na skvělý vzhled.

„Hodně cvičím, řekla bych, že pro mě je základ přirozený pohyb. A to je třeba chůze. Jít do přírody, nebo si třeba zacvičit. Také se vyhýbám alkoholu, ale nezakázala jsem si ho. A jím všechno, ale střídmě, neomezuji se, jsou i věci, které třeba nemusím. Pro mě je důležitá svoboda jak v životě, tak v rozhodování, takže se neomezuji, ale vybírám si,“ prozradila eXtra.cz Kaira, která je přesvědčena o tom, že když člověk dělá něco pravidelně, odrazí se to nejen na jeho vzhledu, ale i psychice.

Kaira má hodně pracovních závazků, které plní s úsměvem. „Teď jsem dotočila Krejzovi a hodně se těším na snímek Špindl 2, který půjde koncem roku do kin, jsem na to zvědavá,“ dodala sympatická herečka s tělem bohyně.

A jak to Kaiře sluší, na to se podívejte do galerie.

Co jste možná o Kaiře nevěděli:

  • Do povědomí diváků se zapsala především rolí Simony v úspěšném českém seriálu Život na zámku (1995).
  • V roce 2005 se provdala za zvěrolékaře Jana Herčíka, se kterým se v roce 2013 rozvedla.
  • Okolo roku 2015 se vydala na duchovní cestu a přijala jméno Kaira.

Mohlo by vás zajímat

Další články