Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kaira Hrachovcová oslavuje 45. narozeniny: Takovéhle tělíčko jí může závidět každá

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
narozeniny
Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová oslavuje již 45. narozeniny a na svůj věk vypadá opravdu skvěle. Pomalu se blíží k padesátce a i tak její postava vypadá naprosto skvostně.

Kateřina Kaira Hrachovcová dnešním dnem oslavuje 45. narozeniny. Málokdo by téhle herečce řekl, že už jí je tolik let. Její tělo na to rozhodně nevypadá. Postavu má jako bohyně a mohla by jí závidět leckterá dvacítka. Popírá zákony stárnutí a nad její vypracovanou postavou se pozastaví nejeden muž.

Divákům se do povědomí dostala především díky roli Simony v seriálu Život na zámku z roku 1995. Objevila se i v seriálu Náměstíčko z roku 2005. Kairu jsme mohli vidět například i při moderování oblíbené Snídaně s Novou, kde se objevovala po boku Vítka Havliše. V roce 2005 se provdala za zvěrolékaře Jana Herčíka, se kterým se rozvedla během loňského roku.

Před nedávnem dokončila natáčení v oblíbeném českém seriálu Krejzovi. V prosinci budeme moci vidět Kairu v pokračování české komedie Špindl 2 od režiséra Radka Balaše. Kromě Kateřiny se ve filmu objeví i Hana Vagnerová nebo Oldřich Navrátil. Film bude mít premiéru v prosinci.

Hrachovcová je pověstná zdravým životním stylem. V roce 2015 se vydala na duchovní cestu a přijala jméno Kaira. Ráda cvičí a je to na ní také znát. V oblibě má především přirozený pohyb, takže má velmi v oblibě chůzi. Podívejte se do fotogalerie, jak skvěle Kateřina vypadá.

Související články

Další články