Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kaira Hrachovcová opět provokuje: V 45 letech ukázala dokonalé tělo nahoře bez

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Foto uvnitř
Málokdo by řekl, že herečka Kaira Hrachovcová nedávno oslavila 45. narozeniny. Její dokonalá postava napovídá, že se svému tělu maximálně věnuje. Ať už je to pravidelný pohyb nebo zdravá strava. Milovnice zvířat Kaira jako by nestárla a vypadá daleko lépe než před lety.

O herečce je známo, že se své perfektní křivky nestydí ukazovat a ráda se fotí polonahá či úplně v rouše Evině, jak už v minulosti předvedla. Pět let před padesátkou si to ale Kaira může dovolit. Svého krásného těla si je plně vědoma a nezdráhá se jej ukazovat na svém Instagramu.

Hrachovcová, která si před pár lety přidala jméno Kaira, nastoupila na duchovní cestu, což jí prospívá nejen psychicky, ale i fyzicky. Vyhýbá se nezdravému jídlu a pravidelně cvičí, což nedávno prozradila i našemu redaktorovi.

Seriálová Simona ze Života na zámku se za dvacet let opravdu radikálně proměnila. I když děti nikdy neměla, stala se z ní milující bytost, která nesoudí, nekritizuje a má ráda vše živé i neživé kolem sebe.

Na hereččiny nejnovější polonahé fotografie se podívejte do naší galerie. S takovou figurou by mohla strčit do kapsy i o mnoho mladší kolegyně.

Související články

Další články