Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kaira Hrachovcová (46) zastavila čas: Předvedla vysekanou postavu dvacítky

Zdroj: Se souhlasem Kateřina Kaira Hrachovcová
+ Další 4 fotografie
galerie

Herečka a renesanční umělkyně Kateřina Kaira Hrachovcová (46) v posledních letech razantně změnila svůj životní styl a díky tomu vypadá čtyři roky před padesátkou neuvěřitelně dobře. Nedávno na sociálních sítích zveřejnila sérii fotek, na kterých ukázala vysekanou postavu, a sklízí obdiv ze všech stran. Přitom nedělá nic tak náročného, co by nezvládly ženy stejného ročníku, jako je Kateřina. 

Kateřina Kaira Hrachovcová je skutečně žena mnoha tváří a povolání. Česká herečka, moderátorka, tatérka, numeroložka, osobní koučka, ilustrátorka a malířka v posledních letech začala žít velmi zdravě a výsledky jsou znát.

Lidé si herečku pamatují hlavně z legendárního seriálu Život na zámku, který se natáčel v letech 1994 až 1998.

"Miluji přírodu, zvířata, věnuji se kreslení, malování obrazů, spolupracuji s pomáhajícími organizacemi, jsem “Hlasem zvířat”. Už 9 let jsem profesionální osobní koučkou a lidé mě vyhledávají také pro mou znalost numerologie," nechala se nedávno slyšet Kaira Hrachovcová.

Půvabná Kaira přitom nemá na perfektní a pevnou postavu kdovíjaký recept. Střídmě se stravuje a především mnoho let pravidelně a ráda sportuje.

Díky tomu také její tělo vypadá jako ze žurnálu, a to pouhé čtyři roky před padesátkou. Herečka chce zkrátka ženám všech věkových kategorií jasně ukázat, že vůbec nezáleží na tom, zda je vám padesát nebo třicet.

Každá žena může vypadat skvěle, a to v jakémkoli věku. Chce to zkrátka jen trochu píle a odříkání.

"Ty máš taaaaak krásný tělo," vzkázala Hrachovcové herečka Alice Bendová. "Postavičku moc chválim a tiše závidim," píší další.


Související články

Další články