Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kafuu už nebude v kleci špulit jen zadeček. Nejnahatější dívka českého internetu jde do zápasu v RedFace

Red Face.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií

Organizace RedFace hlásí svůj dosud asi největší trhák. V kleci se opět objeví známá tvůrkyně obsahu pro dospělé, Anna Hamannová alias Kafuu, kterou čeká velmi atraktivní bitva. „Máte se opravdu na co těšit, protože něco takového tu ještě nebylo,“ láká šéf organizace Petr Diviš. Ačkoli mladá blondýnka po uskutečněném "booty slapu", tedy plácání přes zadek, avizovala, že už na další výzvu nekývne, přece jen udělala výjimku. 

Organizace RedFace, jež je nejnovější bojovou organizací u nás, se i nadále snaží bojovat o přízeň fanoušků. A zdá se, že nakročeno má dobře. Promotéři nyní ohlásili svůj doposud asi největší trhák: v kleci se totiž znovu objeví pro mnohé velmi slavná blondýnka, která patří mezi nejznámější OnlyFans tvůrkyně Česka. Anna Hamannová alias Kafuu se na kartě RedFace objeví už podruhé.

Kafuu jako veteránka v plácání

Na vůbec prvním galavečeru zmíněné organizace se Kafuu chopila disciplíny, kterou čeští fanoušci u nás ještě nezažili. Tehdy do klece nastoupila pouze v plavkách a podpatcích v souboji zvaném "booty slap" neboli v souboji plácání na holou. A odešla jako vítězka.

Ačkoli se mladá blondýnka nechala slyšet, že se v kleci už nejspíš neobjeví, nakonec změnila názor. Do dalšího souboje nastoupí totiž už 9.12. na třetím galavečeru RedFace, který se opět uskuteční v pražské UNYP Aréně. V jaké disciplíně do zápasu Kafuu nastoupí, to zatím není zřejmé, detaily si promotéři ještě nechávají pro sebe. "Nechte se překvapit. Bude to zápas, jaký ve světě ještě nebyl, a bude to pořádná řežba," uvedli pro eXtra.cz.

„Máte se opravdu na co těšit, protože něco takového tu ještě nebylo,“ dodal šéf organizace Petr Diviš. Podle toho, co promotéři naznačují, je jasné, že Kafuu tentokrát nebude křehkou květinkou, jak na první pohled možná působí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy