Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kafuu se chystá na další zápas: Posledně špulila zadeček, bude to opět velká show, slibuje

+ Dalších 11 fotografií

Známá influencerka a tvůrkyně kralující na platformě 18+, Anna Hamannová alias Kafuu, se připravuje na svůj další zápas. Na nadcházejícím galavečeru RedFace se opět objeví v kleci, přičemž své fanoušky opět láká na to, že se dočkají velmi pikantní podívané. "Bude to spíše hezká show. Nebudeme toho mít na sobě mnoho," nastínila v rozhovoru pro eXtra.cz. Minule ukázala zadeček, co tentokrát? 

OnlyFans tvůrkyně Anna Hamannová alias Kafuu rozhodně ví, jak nažhavit své fanoušky. Nejen, že jako dravá kočka dráždí odběratele pikantními snímky na svém profilu, ale nyní se jako dravá kočka opět objeví i v kleci. Pod záštitou organizace RedFace ji totiž čeká další zápas, žádnou tvrdou bitvu však nečekejte.

"Dostala jsem nabídku, která je podobná jako předchozí zápas. Je to takový docela sexy, a to jsem přijala. Není to zápas klasický, je to spíše show a těším se na to," nechala se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytla v rámci tiskové konference RedFace.


Žádné mlácení, ale sexy show

Při pohledu na tuhle blonďatou krásku by nejspíše ani nikdo nečekal, že se porve v kleci do krve nebo že bude zastrašovat svou soupeřku všemožnými způsoby. Anně k zastrašování stačí jen ženské zbraně. "Nemohu toho příliš říct. Budeme toho mít na sobě málo a nebude to zápas jako takový. Bude to hezká show," dodala v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu. Zápas v podání Kafuu zůstává stále jedním velkým otazníkem. Jisté je pouze to, že "zápas" bude! Jméno soupeřky i disciplínu si promotéři organizace nechávají pro sebe a diváci se vše dozví až na galavečeru, který proběhne 9.12. v pražské Unyp Aréně.


Kafuu zažila svoji premiéru v kleci na historicky vůbec prvním turnaji RedFace. Tehdy se tato hříšná blondýnka stala aktérkou disciplíny, která u nás do té chvíle neměla obdoby. Jednalo se o tzv. "booty slap", tedy o souboj v plácání přes zadeček. Kafuu si tehdy doslova "vyplácala" výhru, jak jsme psali.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy