Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

KAFE OBSAHUJE KAFE? Veronika ukazuje, co jí v Česku chybělo! Tohle video je HITEM INTERNETU

+ Další 2 fotografie
Veronika Kopřivová má opravdu zajímavý smysl pro humor. Už jsme vás o tom informovali. Hvězda sociálních sítí se po boku hokejové legendy Jaromíra Jágra vrátila na milovanou Floridu a ukazuje, co jí v Česku tolik chybělo. A také zjistila, že kafe obsahuje kafe.

"Chtěla jsem si koupit ajfouna, ale pak jsem si koupila kafe. A nevěděla jsem, že kafe obsahuje kafe.“ Tohle video bude virálním hitem. Postarala se o něj Veronika Kopřivová, která se po boku Jaromíra Jágra vrátila zpět na Floridu.

Veronika je jistě ráda, že nemusí trávit podzim v šedivém Česku, ale může si užívat prosluněné Floridy. Je tam prý velké horko a "holka z Teplic“:https://www.extra.cz/…nce-i-uroven se tam pěkně potí.

Za pár dnů se začne potit i Jaromír (44). Startuje hokejová NHL a pro českého veterána to bude zřejmě poslední sezóna za mořem. Pak se vrátí do Kladna, a když Bůh dá, tak bude mít s Verunkou miminko.

Související články

Další články