Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Kadri ze Svatby o náročné Andree: V ložnici jsem se musel hodně snažit

Andrea i Kadri hledají pravou lásku.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
Přiznání

Účastník reality show Svatba na první pohled Kadri Presheva (29) prozradil, že návrat z líbánek do reality byl poměrně tvrdý. Zjistil, že není Andrejčin (25) typ, a prozradil, jak se tedy snažil o to, aby se do něj jeho vědou vyvolená manželka zamilovala.

Návrat do reality

Kadri Presheva (29) a Andrea Eliášová (25) ze Svatby na první pohled už za sebou mají jak líbánky, tak i společné bydlení. Kadri se rozpovídal o tom, jak celý kolotoč prožíval. Se ženou totiž ještě nikdy nebydlel a po návratu z líbánek na pár dolehla krutá realita. Ze slunných Malediv, které byly jako sen, se společně vrátili do Česka, kde na ně už čekala karanténa kvůli koronaviru, který stále ochromuje svět. A co dělali? Bohužel si moc společných chvilek užít nemohli, Andrea byla totiž pořádně zaměstnaná. Není divu, že ji pak vytáčelo, že Kadri do práce kvůli karanténě nemůže.

Andrea totiž mohla přes den pracovat z domova a Kadri, který by se jinak nudil, trávil volný čas tím, že se díval v obývacím pokoji na seriály. Není proto divu, že šel jejich vztah nahoru dolů jako na houpačce. K ponorce prostě nebylo daleko. Všemu nasadilo korunu, když se ještě Kadri dozvěděl, že není po vzhledové stránce zrovna Andrein typ.

Musel zapůsobit v posteli

"Vznikaly nepříjemné situace. Jednou to bylo fajn, jednou horší," přiznal soutěžící s tím, že protože vztah není jen věcí vzhledu, musel se snažit svou vědou vyvolenou manželku zaujmout i jinak. Na dotaz, jaké kroky tedy Kadri podnikal, odpověděl jasně: "Musel jsem zapůsobit v ložnici," zavtipkoval. "Dělám si srandu," dodal pak ještě. To, zda se do něj ale Andrejka nakonec zamiluje a pár spolu zůstane i po odvysílání pořadu, zatím zůstává ve hvězdách.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy