Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kadeřnice Ingrid z Ulice se nezdá: Na módní přehlídce se ukázala v průsvitném outfitu, který odkryl NAPROSTO VŠE!

To je ale odvaha!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Pokud by chodila v Ulici oblečená takhle, určitě by to zvýšilo sledovanost. Na druhou stranu by se seriál musel vysílat až po dvaadvacáté hodině. Kadeřnice Ingrid ukázala, že do svých outfitů rozhodně podprsenku nosit nemusí!

Herečka Jana Sováková (40) je možná pro většinu společnosti poměrně neznámou herečkou. Pokud ale budeme mluvit o Ingrid z nováckého seriálu Ulice, pak si určitě každý z nás vzpomene, o koho že to jde.

Jana ale tentokrát nebyla v žádném filmu, ale střihla si roli modelky. Sice už dosáhla čtyřicítky, ovšem tělo má ve velmi dobré formě, především vnady! To demonstrovala tím nejlepším možným způsobem, jednoduše oblékla outfit, pod kterým jí její dva poklady prosvítaly, navíc neměla problém ani s odkrytím bradavky!

Všichni přítomní sotva lapali po dechu, když vystoupila na molo takřka nahá se skleničkou vína v ruce, navíc s pohledem, který jasně demonstroval fakt, že si je svou ženskostí hodně jistá. No, bylo se na co dívat a věříme, že to nebylo v případě Jany naposledy…

Související články

Další články