Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kadeřávková z Ulice toho odhaluje pořád víc: Z titěrných plavek rovnou do krajky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 72 fotografií
Žhavé foto
Anička Kadeřávková (21) po delší době potěšila fanoušky. Radost má především jejich mužská část. Hvězda nekonečného seriálu Ulice jim totiž naservírovala dvojitou porci odvážných fotek. Nejdřív se ukázala v hodně titěrných bikinách, krátce nato v krajkovém prádle!

Anna Kadeřávková (21) rozhodně nepatří k herečkám, které by se styděly. Není důvod, představitelka Roziny z Ulice se má čím chlubit. Dbá na to, aby si udržela perfektní křivky, a daří se.

Proto si mohla dovolit fanouškům přichystat hned dvojitou dávku žhavých snímků. Nejdřív zapózovala v bikinách, potom v krajkovém prádle. A ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat, Kadeřávková potěšila především mužskou část svého obecenstva.

Mladičká herečka prochází nejtěžším životním obdobím, ale snaží se to nedávat příliš najevo. Bojuje se zákeřnou lymeskou boreliózou a před nedávnem přiznala, že strana vítězů se jí začíná z obzoru rychle vzdalovat.

Související články

Další články