Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kadeřávková z Ulice PROHRÁVÁ BOJ s nevyléčitelnou nemocí: Cítím se ÚPLNĚ V P**I!

+ Dalších 62 fotografií
Těžká nemoc
Prošla si náročnou léčbou za 500 tisíc, týdně platí 7 tisíc za léky a každý měsíc 30 tisíc za speciální vyšetření. Přesto se zdravotní stav Anny Kadeřávkové (22) alias Roziny z Ulice nelepší. Herečka trpí zákeřnou lymeskou boreliózou, která u ní došla do stádia, kdy už se nedá zcela vyléčit. A přestože se to z fotek a seriálu nemusí zdát, Kadeřávková je na tom špatně. „Pořád nejsem zdravá a cítím se úplně v p*či," svěřila se.

Všichni si mysleli, že už je Anna Kadeřávková zdravá. Jenomže její lymeská borelióza se už vyléčit nedá, lze ji pouze utlumit, jak vyplývá z již zveřejněných informací. Ani to se však zatím nedaří, jak herečka z nekonečné Ulice prozradila. Boj se zákeřnou chorobou bohužel prohrává!

V posledních měsících o svém utrpení přestala mluvit z jediného důvodu. „Když jsem byla na klinice, měla jsem obrovskou naději, že to bude dobrý, že jsem v těch nejlepších rukách,“ vysvětlila s tím, že zázrak se nekonal. „Mám za sebou léčbu za půl mega, každý týden beru léky za 7 tisíc, každý měsíc si dělám vyšetření za 30 litrů. Ač jsem si prošla všema těmahle masakrama, cítím se úplně v p*či,“ svěřila se Kadeřávková.

Představitelka Roziny, která v seriálu prožívá milostné vzplanutí s Afroameričanem, se musí kromě nemoci vypořádávat i s nenávistí. „Vím, že to tak nevypadá (že je nemocná, pozn. red.), spousta lidí mě za to i napadá. Nechápu proč. A je to přesně ten důvod, proč už to nesdílím. Nikoho nezajímá, že mi je špatně, nikoho to zajímat ani nebude,“ posteskla si.

Bitvu s lymeskou boreliózou ale Kadeřávková vzdávat nehodlá. „Spousta z vás si myslela, že jim pomůžu, že zjistím, co na tu posranou nemoc zabírá. Bohužel zatím se to nekoná, zatím nejsem zdravá. Věřím, že to přijde, čekám na zázrak. Všechno má svůj čas, musíte to takhle brát a nesmíte se z toho posrat,“ uzavřela svou zpověď, která je pro mnoho fanoušků šokující.

Držíme Aničce palce, aby se z choroby a tlaku veřejnosti nesesypala. Naděje umírá poslední a jak vidno, Kadeřávková to dobře ví!

Mohlo by vás zajímat

Další články