Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kadeřávková z Ulice pro eXtra.cz o těžké nemoci: Vstanu a hned do sebe sypu léky!

+ Dalších 73 fotografií
Exkluzivně
Anička Kadeřávková (21) šla s pravdou ven o své nevyléčitelné chorobě. Představitelka Roziny z Ulice už přes rok válčí se zákeřnou lymeskou boreliózou. Dala stovky tisíc za léčbu v Německu a vůbec jí nepomohla. „Cítím se úplně v p**i,“ tesknila nedávno. Jak je na tom krásná herečka teď? Svěřila se v rozhovoru pro eXtra.cz!

"Není šance, že by mi něco vrátili, podepisuje se tam papír, že ta vaše léčba vlastně nemusí dopadnout," říká Anna Kadeřávková z nekonečné Ulice o loňské léčbě v Německu.

Odešla tam s nadějí, že se vrátí zdravá. Jenže to vypadá, že lymeské boreliózy se už nikdy nezbaví. Kadeřávková se snaží užívat si života i tak. "Už se cítím mnohem lépe, začala jsem jíst čínské byliny," svěřila eXtra.cz.

Zároveň ale musí brát i spoustu jiných prášků a není to žádný med. "Ráno vstanu a dám si prášky. Pak další po snídani, po obědě," vyjmenovává půvabná herečka časy, ve kterých si musí dávat léky.

Co dalšího o své nemoci prozradila? A co se stane s Rozinou v Ulici? Podívejte se na celý rozhovor ve videu na začátku článku.

Související články

Další články