Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kadeřávková vysvětlila „lacinou“ fotku s banánem: Kritika její osoby ale neustává

+ Dalších 11 fotografií
kritika
Před pár dny vložila herečka Anna Kadeřávková na svůj Instagram polonahou fotku, kde pózuje jenom v saku a s banánem v ruce. Takovou stylizaci mnozí její sledující drsně odsoudili a mezi herečkou a jejími hejtry se rozpoutala slovní bitva. Nyní přišla Anička s vysvětlením - fotka vznikla v rámci dobré věci. Tato informace některé sledující neobměkčila a Kadeřávkovou kritizují dál.

Anna Kadeřávková (22) si před pár dny na sociální síť vyvěsila velmi odvážnou fotku. Za to se na ni strhla lavina kritiky a negativních komentářů. Rozina z Ulice si možná měla víc rozmyslet, co na sociální síť přidá.

Všem se totiž do té doby jevila jako sluníčko a hodná holčička. Jenže poslední dobou to moc neplatí. Za odvážnou fotku s banánem schytala pořádně drsnou kritiku. Podle lidí působí fotka lacině a uboze. Anna konečně nyní uvedla věci na pravou míru a nejspíš si myslela, že s touto informací udělá díru do světa.

„Moje poslední fotka s banánem přidaná před pár dny se dle dosahu dostala skoro ke každýmu desátýmu člověku v ČR. Je smutný, že to bylo jen díky zlejm hejtrům, ale mám z toho obrovskou radost, protože to splnilo svůj účel.Tato fotka totiž vznikla ve spolupráci s mužským magazínem @casopisbreak JEN pro účely podpory MOVEMBERU… tedy měsíce mužské prevence,“ napsala herečka k fotografii, kde je opět jenom v saku a spodním prádle.

Anička se v příspěvku zmínila i o „kauze“, která následovala po zveřejnění banánové fotky. „Ta fotka je sice sexy, drzá… ale hlavně moje. Rozhodně ne špatná, nebo zlá. Zlou a špatnou jste z ní udělali vy (smutné, že především ženy),“ doplnila herečka.

Pozitivní reakce na toto rozuzlení od některých přišly, jenže pro Aničinu smůlu opět převažují ty negativní. „Je smutný, že druhořadá herečka musí zaujmout takovou fotkou, jinak by ji snad nikdo neznal. Ale chápu, takhle se dělá nový šoubyznys. Málokterá slečna má takový charakter a talent, že umí zaujmout něčím jiným než instagramem a takovýma fotkama,“ napsal jeden z uživatelů.

Vypadá to, že snímek s vyplazeným jazykem a banánem v ruce zkrátka bude některým ležet v žaludku ještě hodně dlouho.

Mohlo by vás zajímat

Další články