Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kadeřávková pod palbou kritiky: Herečka si postěžovala na život v Bratislavě, Slováci ji rozcupovali

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
jeď pryč!
Říká se, že láska i hory přenáší. To platí i v případě herečky Aničky Kadeřávkové (22). Ta se momentálně přesunula do Bratislavy za přítelem Strapem a ze života ve slovenské metropoli už dala dohromady pěkných pár poznatků. Moc chvály byste ale od Aničky na Bratislavu neslyšeli, spíš naopak. Jako dívce zvyklé na Prahu v hlavním městě Slovenska spoustu věcí chybí... A reakce Slováků či obyvatel Bratislavy? Vrať se tam, odkud jsi přišla!

„Oproti Praze je Bratislava fakt malý město. Je tu mnohem menší nabídka podniků, služeb nebo celkově všeho. Nechápejte mě špatně, ale jako Pražačka jsem zvyklá na jistý standard velkoměsta,“ započala svůj výčet bratislavských nedostatků herečka. A to možná neměla dělat. Její šokující zjištění o tom, že v noci nefungují semafory a na celé město jsou jen dvě provozovny KFC, nenechaly chladného nikoho, natož hrdé Slováky.

Nepochopení

„A kolik KFC bys tu chtěla?“ napsala dloubavě komentující Paulína ve slovenštině pod Aniččin příspěvek na sociální síti. Herečce už nebylo nic platné vysvětlovat, že město jako takové nekritizuje, jen se pozastavuje nad některými věcmi, na které byla v Praze běžně zvyklá.

Hvězda seriálu Ulice si například postěžovala, že se nedá v bratislavských kinech sehnat popcorn s příchutí šunka-sýr, který je u nás k dostání všude. Také ji zaskočilo, že po 22. hodině toho už moc nenakoupí. „Žádný nonstop Tesco nebo večerky. Nefunguje tu ani rozvozová služba Rohlík.cz,“ pokračovala ve výčtu nedostatků slovenské metropole. Je pravda, že Rohlík.cz na Slovensku opravdu nerozváží, na což upozornila i další komentující a poradila Aničce jiné rozvozové firmy.

Vrať se zpátky do Prahy!

Do Aničky, která se v Bratislavě podle všeho dost nudí, jelikož tam prý prostě „není co dělat a chybí vyžití“, se obula i uživatelka Regina. Ta doporučila herečce koupit si jednosměrnou jízdenku do Prahy a v Bratislavě se už neukazovat. „Máš tam ještě víc hloupostí, ale prosím zabal si ponožky, sandále, lepeňák a jeď do Prahy, anebo alespoň přestaň urážet naše hlavní město, když jsme tě tu přivítali,“ rozohnila se Slovenka.

Anička si po takové palbě kritiky pro příště hodnocení jakéhokoliv města jistě odpustí. A to se chtěla jenom dozvědět, kde v Bratislavě zabít čas a kde se dobře najíst.

Související články

Další články