Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kačka z Robinsonova ostrova byla dříve brunetka a možná byste ji na ulici ani nepoznali! Jak jí to slušelo?

+ Dalších 43 fotografií
Kráska Kateřina Šuriaková (19) byla v reality show Robinsonův ostrov úplně nejmladší soutěžící. Ze soutěže bohužel musela odejít kvůli zánětu močového měchýře a svůj odchod obrečela. Takže jsme si jí moc dlouho neužili. Známe ji ale jako blondýnku. Kačka ale dříve byla brunetkou. Jak jí to slušelo?

Nejmladší soutěžící Robinsonova ostrova byla mladá maturantka Kateřina Šuriaková (19). Ta ale musela z reality show odejít kvůli zdravotním problémům, které se jí začaly zhoršovat. Divákům se ale vryla do paměti a Kačku si pamatuje téměř každý.

Ona sama společně s dalšími soutěžícími pocítila na vlastní kůži, jaké to je, když se musíte obejít bez hygienických potřeb. Zatímco bez kartáčku, sprchy a záchodu se dá nějak přežít, tak jsou poté věci a situace, které vás doženou k tomu, že si sáhnete až na práh svých vlastních sil.

Všechny dívky a ženy jsou na ostrově přírodní, včetně Kačky. Ve skutečnosti je ale pořádně sexy blondýnka, po které chlapi šílí. Dřív ale Kačka vypadala úplně jinak. Nebyla blonďatá, ale brunetka. Dokážete si ji s takovými vlasy vůbec představit? Možná byste ji ani nepoznali. Podívejte se do galerie. Líbí se vám kráska spíše jako blondýnka nebo brunetka?

Související články

Další články