Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kačka z MasterChef Česko má děsivé tajemství: ANOREXIE!

Kačka z MasterChef Česko má děsivé tajemství: ANOREXIE!
Zdroj: TV NOVA
+ Další 2 fotografie
Reality show MasterChef Česko není jenom o vaření a o vytoužené výhře. Finalisté si do soutěže přinesli různé životní příběhy. Některé jsou opravdu silné a soutěžící se rozhodli, že se s diváky o své osudy podělí. Protože někdy se za úsměvem a velkým optimismem skrývá krutý osud. Své by o tom mohla vyprávět i sympatická Kačka.

Fenomenální soutěž MasterChef Česko nabírá na obrátkách. Každý ze soutěžících chce být co nejblíže svému snu a udělá pro to cokoliv. Prvotní přátelská nálada a pohoda jsou dávno pryč. Soutěžící, kteří ze začátku hýřili optimismem a uvolněným dojmem, si pomalu uvědomují, že začíná jít do tuhého.

Čtrnáctka nejlepších se chce dostat až k vytoužené výhře. Někteří z nich proto začínají měnit taktiku a intriky jsou na denním pořádku. Každý z nich chce přece vyhrát. A když jde o cenu nejvyšší, tak se na žádné kamarádství nehraje.

Finalisté si kromě rivality a trošku podrážděné nálady s sebou nesou i různé životní příběhy. Ne každý to měl životě lehké. Někdo se potýkal s nepříjemnými situacemi, o kterých by nejraději mlčel. Jednou z takových je i věčně usměvavá Kačka, která ovšem vždy nehýřila takovým optimismem.

Kateřina Tichá zažila ve svém životě těžké chvíle. Když jí bylo zhruba patnáct let, začala si všímat, že je poněkud tlustší než její spolužačky. Nebyla tlustá, ale byla to holka krev a mlíko. Někdy v té době onemocněla angínou, a protože se jí špatně jedlo, začala rapidně ubývat na své váze.

Když se vrátila do školy, sklidila velký obdiv od svých spolužáků. Takže se Kačka rozhodla, že přestane jíst úplně. A začal boj s anorexií. Později už neslýchávala komplimenty, nýbrž musela čelit nepříjemným dotazům, zda není nemocná.

Naštěstí si Kateřina včas uvědomila, jaké následky mohou nastat, pokud se svou váhou nic neudělá. S anorexií bojovala a dokázala vyhrát. Nyní je úspěšnou fitness trenérkou a pomáhá ženám trpícím anorexií.

"Důležité je svěřit se někomu blízkému a s někým ty problémy sdílet a řešit je. Já si s lidmi povídám, zjišťujeme, proč se to vůbec stalo, kde byl prvopočátek problému. Nejprve děláme malé krůčky, které jsou nejdůležitější. Denně si se svými klientkami píšu o tom, co snědly, jak se cítí. Každodenní kontakt je nesmírně důležitý na cestě k úspěchu," říká Kateřin

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy