Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Silvia Kucherenko: Nejžhavější fotky oživlé slovenské panenky Barbie

Zdroj: Archiv Silvia Kucherenko / eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Je plastová
Silvia Kucherenko (37) je slovenská modelka, která nepřestává pobuřovat veřejnost svým kontroverzním vzhledem. Blonďatá kráska se totiž stylizuje do panenky Barbie a svým plastikovým vzhledem nadzvedává spousty lidí ze židlí. Mrkněte na její nejvíc sexy fotečky.

Málokdo by tipnul, že slovenské Barbie táhne pomalu na čtyřicet. Žádaná modelka Silvia Kucherenko se v umělém vzhledu ve stylu panenky Barbie doslova vyžívá. Do blond sexbomby se přeměnila postupně z přírodní hnědé. Kucharenko má syna Alexandra, toho vychovává sama. Se Sašovým tatínkem, bohatým podnikatelem původem z Ukrajiny, se rozvedla. Půvabná modelka si nedávno nechala lehce změnšit rty, protože čelila velké kritice veřejnosti za svůj "kačeří pysk".

Plastiková blondýnka v minulosti jakékoli kosmetické zákroky popírala a tvrdila, že nechodí ani ke kosmetičce, natož aby si nechala do těla vpravovat injekce nebo implantáty. Fotky "před" a "po" ale hovoří jinak. Silvia čelí na svých sociálních sítích velké kritice a dokonce útokům, kdy jí haters nazývají hloupou zlatokopkou anebo plastikovou nádherou. Silvia ale umí tyhle své (ne)obdivovatele pěkně setřít a žije si svůj vlastní život. Ve svém volném čase trénuje tanec u tyče, tzv. pole dance.

Související články

Další články