Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kačeří pysk je pryč: Silvia Kucherenko promluvila o bolestivém zákroku a přirozenosti

Kačeří pysk je pryč: Silvia Kucherenko promluvila o bolestivém zákroku a přirozenosti
Zdroj: Silvia Kucherenko archiv
+ Dalších 13 fotografií
proměna
Silvia Kucherenko (37) patří na Slovensku mezi jedny z nejžádanějších modelek a v posledních letech byla některými škarohlídy na sociálních sítích kritizována kvůli svým velkým rtům. Modelka už několikrát dala sledujícím jasně najevo, že se nebojí a nestydí ukázat snímek bez retuše nebo krátce po porodu, kde má pěkných pár kilo navíc. Tentokrát zašla ještě dál a nechala si zmenšit ústa. Silvia vypadá přirozeněji a redakci eXtra.cz se svěřila s tím, že šlo o vcelku bolestivý zákrok.

Slovenská modelka Silvia Kucherenko se odhodlala k velkému kroku. Silvii si většina veřejnosti pamatuje jako "tu s velkými rty" a modelka usoudila, že s touhle nálepkou jednou pro vždy skoncuje. Rozhodla se, že si své velké rty nechá zmenšit a vydá se přirozenější cestou.

Vedle Andrey Verešové (40) patří Silvie mezi nejpůvabnější a nejžádanější modelky Slovenska a je o ní známo, že se s ničím nepáře. Blondýnka má jednoho syna Alexandra, ale s jeho otcem Sergejem se nedávno rozvedla.

"Menší rty. Návrat k přirozenosti," napsala sympatická blondýnka na sociální sít a připojila snímek, na kterém má zmenšené rty a vypadá jako panenka.

Kačeří pysky, jak jim lidé často přezdívají, jsou dávno passé a Silvie si moc dobře uvědomuje, že nyní frčí přirozenost a ona rozhodně nechce zůstat pozadu. Ovšem pokud si někdo myslel, že se jedná o bezbolestný zákrok, byl na omylu.

Mnohem bolestivější než přifukování rtů

Půvabná modelka se redakci eXtra.cz svěřila s tím, že je z výsledku nadšená a reakce okolí ji těší. "Ano, s menšími rty jsem velmi spokojená. A hlavně vidím reakce okolí, jak jsou lidé výsledkem uneseni. Skutečně, takový nával pozitivních a příjemných reakcí jsem nečekala," prozradila.

Jak se ale říká, pro krásu se musí trpět a ani tento zákrok nebyl výjimkou. "Chtěla jsem mít rty přirozenější, ale skutečně to bolelo. Řekla bych, že mnohem více, než když si rty necháváte zvětšovat," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy