Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Kačeří pysk je pryč: Silvia Kucherenko promluvila o bolestivém zákroku a přirozenosti

Zdroj: Silvia Kucherenko archiv
+ Dalších 13 fotografií
proměna
Silvia Kucherenko (37) patří na Slovensku mezi jedny z nejžádanějších modelek a v posledních letech byla některými škarohlídy na sociálních sítích kritizována kvůli svým velkým rtům. Modelka už několikrát dala sledujícím jasně najevo, že se nebojí a nestydí ukázat snímek bez retuše nebo krátce po porodu, kde má pěkných pár kilo navíc. Tentokrát zašla ještě dál a nechala si zmenšit ústa. Silvia vypadá přirozeněji a redakci eXtra.cz se svěřila s tím, že šlo o vcelku bolestivý zákrok.

Slovenská modelka Silvia Kucherenko se odhodlala k velkému kroku. Silvii si většina veřejnosti pamatuje jako "tu s velkými rty" a modelka usoudila, že s touhle nálepkou jednou pro vždy skoncuje. Rozhodla se, že si své velké rty nechá zmenšit a vydá se přirozenější cestou.

Vedle Andrey Verešové (40) patří Silvie mezi nejpůvabnější a nejžádanější modelky Slovenska a je o ní známo, že se s ničím nepáře. Blondýnka má jednoho syna Alexandra, ale s jeho otcem Sergejem se nedávno rozvedla.

"Menší rty. Návrat k přirozenosti," napsala sympatická blondýnka na sociální sít a připojila snímek, na kterém má zmenšené rty a vypadá jako panenka.

Kačeří pysky, jak jim lidé často přezdívají, jsou dávno passé a Silvie si moc dobře uvědomuje, že nyní frčí přirozenost a ona rozhodně nechce zůstat pozadu. Ovšem pokud si někdo myslel, že se jedná o bezbolestný zákrok, byl na omylu.

Mnohem bolestivější než přifukování rtů

Půvabná modelka se redakci eXtra.cz svěřila s tím, že je z výsledku nadšená a reakce okolí ji těší. "Ano, s menšími rty jsem velmi spokojená. A hlavně vidím reakce okolí, jak jsou lidé výsledkem uneseni. Skutečně, takový nával pozitivních a příjemných reakcí jsem nečekala," prozradila.

Jak se ale říká, pro krásu se musí trpět a ani tento zákrok nebyl výjimkou. "Chtěla jsem mít rty přirozenější, ale skutečně to bolelo. Řekla bych, že mnohem více, než když si rty necháváte zvětšovat," dodala.

Související články

Další články