Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kabrňák David Pastrňák: Mariánkovi vyhrál čtvrt míče, hokejista mu na oplátku pochválil tvorbu!

Jon Mariánek vsadil veškerou důvěru do Pastrňáka.
Zdroj: Se souhlas J.mariánek/D.Pastrňák/koláž extra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
MS v hokeji

Kontroverzní youtuber Jon Mariánek má štěstí na rozdávání. V dnešním hokejovém zápase Česko: USA vložil veškerou důvěru do Pastrňáka a na to, že dá gól, vsadil 150 000 korun. Útočník předvedl fenomenální výkon a utkání rozhodl hattrickem. Mariánkovi se částka vrátila v dvojnásobné výši a navíc i získal hráčovu pozornost! “Pasta” mu pochválil tvorbu, čímž se Mariánek samozřejmě nezapomněl pochlubit na svém Instagramu. 

Jon Mariánek si v dnešním hokejovém utkání Česko - USA zvolil za svého dostihového koně útočníka Davida Pastrňáka. Na to, že dá gól, si youtuber vsadil téměř 150 000 korun, které se mu rázem vrátily v dvojnásobné výši zpět.

Pastrňák totiž ve třetí třetině zápasu předvedl fenomenální výkon. Jeho hattrick otočil zápas s USA a Česko tak po deseti letech zase slaví zisk cenného kovu, o čemž jsme informovali.

Mariánkovi se sice na účet připíše více než čtvrt milionu korun, ale zůstane vlastně na nule. Podobnou částku si totiž vsadil i na včerejší utkání Česko-Kanada, ale tam veškeré peníze projel.

Pastrňák pochválil Mariánkovu tvorbu

Smutnit ale rozhodně nemusí. Dokázal získat Pastrňákovu pozornost. Své sázkové tikety zveřejňoval na svém instagramovém účtu, čehož si hokejista všiml. “Čus, na youtubery nekoukám, ale všiml jsem si tvojí story, tak jsem zkoukl pár tvých videí a máš můj respekt. Jen tak dál, ať se daří i nadále,” napsal mu Pastrňák do zpráv.

Mariánek navíc několik let bydlí právě ve Spojených státech. Svůj obsah vytváří sice v češtině, ale Čechy jako takovými pohrdá. To, že nefandil americkému týmu, mnohé překvapilo.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy