Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Desetiletá holčička poslala dopis Ježíškovi: Ze seznamu jejích přání jde hlava kolem

Zdroj: unsplash.com
požadavky
Doba postupuje dopředu a zatímco v minulosti si děti k Vánocům přály kupříkladu společenské hry či plyšáky, dnes se na jejich seznamech nachází mnohem finančně nákladnější položky. Své o tom ví jistý pan Johnson, který na Twitteru zveřejnil seznam přání své teprve desetileté dcerky. Nad tím, co by chtěla najít pod stromečkem, se vám protočí panenky.

Vánoce nejsou dávno už jen obdobím, kdy je rodina pohromadě, ale především obdobím, kdy peněženky většiny lidí a hlavně rodičů téměř zejí prázdnotou. Děti si především v posledních letech přejí především vymoženosti dnešní doby a jedna taková nadílka se může pořádně prodražit. Požadavky některých ratolestí jsou skutečně až šokující.

Jistý pan Johnson se na Twitteru pochlubil seznamem vánočních přání, který sepsala jeho teprve desetiletá dcera. Ta se evidentně skutečně vyzná v tom, co zrovna letí nejen ve světě technologií, ale i módy. Její seznam obsahuje položky, jakými jsou například iPhone 11, AirPods, MacBook Air, 4 tisíce dolarů, pantofle od Gucciho, kabelku značky Chanel, růžové tenisky Puma a další. „S tímto seznamem se moje dcera asi musela zbláznit,“ napsal trefně otec ke snímku papíru s přáními.

26 přání

Teprve desetiletá dívenka na seznam napsala celkem 26 položek, z nichž jen 2 by stačily k tomu, aby se konto jejího otce téměř vyprázdnilo. Aby se ale neřeklo, napsala na papír i méně drahé věci. Dále si přeje například panenky, živého králíčka, nové povlečení a budík. Kompletní anglické znění seznamu naleznete v galerii.

Související články

Další články