Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

K Zuzaně Plačkové je realita krutá: Konečně ve svojí show odhalila pravou tvář, smějí se lidé

Zdroj: TV JOJ
+ Dalších 15 fotografií
instagram a realita
Zuzana Plačková (27) je slovenská playmate, účastnice reality show a schopná podnikatelka. Na své tváři a jméně si vybudovala kariéru a sociální sítě jí velmi slušně vynáší. Nedávno se nechala dokonce slyšet, že vydělává víc než slovenský prezident. Zuzana Plačková je téměř vždy nějaké překvapení a už ve středu ji mohou lidé vidět na televizi Joj, kde se představí ve své zbrusu nové reality show InstaQueen. Fanoušci se nemohou dočkat, ale samozřejmě, že se objevily komentáře od lidí, kteří na Zuzaně nenechají nit suchou.

Fenomén Zuzana Plačková

Široká veřejnost Zuzanu Plačkovou (28) poprvé zaregistrovala v reality show Hotel Paradise. Tehdy vypadala slovenská playmate úplně jinak než nyní. Měla blonďaté vlasy, pár kilo navíc a jak sama řekla, některé věci by možná udělala jinak, ale přesto ničeho nelituje.

Hotelu Paradise na mnohé působila jako další z hloupých playmate, které si myslí, že na ně všude čekají s otevřenou náručí. Postupem času ale Zuzana všem vytřela zrak. Začala se plně věnovat svému Instagramu, kde má v současné době téměř 600 tisíc sledujících.

Zuzana mluví tak, jak jí pusa narostla a s oblibou říká, že pokud se to někomu nelíbí, tak ji přece nemusí sledovat. Kromě Instagramu má v Bratislavě svoji kavárnu a nebyla by to ona, kdyby po nějakém čase nepřišla s další novinkou. Už zítra se na televizi Joj rozjíždí její reality show InstaQueen.

Instagram versus realita

InstaQueen bude pro některé lidi jistě bizár, ale co se týče sledovanosti, o to Zuzana nemusí mít strach. Zuzanu nesledují jenom Slováci, ale také spousta Čechů a je jednoznačně jedním z nejúspěšnějších influencerů na české a slovenské sociální scéně.

Ve své show vám Plačková odhalí své soukromí, přátele a určitě nebude nouze o hádky a ostrá slova. Zuzana je horkokrevná holka z Čadce a rozhodně se s ničím nepáře. Spousta jejích fanoušků se už show nemůže dočkat.

Na druhé straně jsou tady i tací, kteří si hledají sebemenší záminku, aby mohli dát Zuzaně jasně najevo, co si o ní myslí. „Konečně uvidíme Zuzanu Plačkovou bez všech její instagramových filtrů,“ debatují lidé na sociálních sítích.

„Viděla jsem ukázky a k Zuzaně je realita fakt krutá. Připadá mi, že má pěkných pár kilo navíc,“ diskutuje další. Ale s takovými komentáři Zuzana jistě počítá a patrně ji to vůbec netrápí. Vždyť ono to k tomu patří…

Související články

Další články