Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

K vidění je nejenom v Praze: Jackie Chan v Česku natáčí s touhle argentinskou kráskou!

Jackie Chan a Martina Stoessel spolu natáčejí v Praze.
+ Další 3 fotografie
Prahu v letních dnech okupují světové hvězdy! Do Česka přiletěl natáčet Jackie Chan (64) a spolu s ním je ve stověžaté i kráska Martina Stoessel (21). Hrdina nespočtu akčních filmů dokonce vyjel až za brány metropole!

Akční hrdina Jackie Chan se v posledních dnech pohybuje po českých městech! Nejvíc času tráví v Praze, ale několik hodin strávil i v Hradci Králové nebo Plzni.

Společně s ním do Česka přicestovala i argentinská kráska Martina Stoessel, která se proslavila teenagerskou telenovelou Violetta z Disney Channel. Jenže teď už je z ní velká holka a svým půvabem dokáže rozpálit nejenom Jackieho Chana!

Vsadíme se, že hongkongský drsňák měl co dělat, když se mu jednadvacetiletá kočička posadila na klín. To by rozparádilo i slabší povahy, než je nesmrtelný Jackie!

V Česku spolu natáčeli film My Diary a štáb by se měl zanedlouho i s herci přesunout do Číny. Takže pokud ještě s dvojicí nemáte fotku, měli byste si pospíšit!

Mohlo by vás zajímat

Další články