Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vybuchl motor a nastala panika: Ženu při děsivé nehodě letadla vysálo okno! Ostatní ji zachránili

K šílené tragédii chyběl jen krůček.
Zdroj: Twitter
Nepředstavitelná panika v úterý vypukla na palubě letadla mířícího z New Yorku do Dallasu. V průběhu letu explodoval stroji jeden z motorů. Uvolněné části po výbuchu rozrazily okno, které následně málem vycuclo pasažérku.

Děsivá nehoda na letu z New Yorku do Dallasu málem skončila tragicky. Po explozi jednoho z motorů piloti otočili stroj zpátky, aby mohli nouzově přistát ve Filadelfii. Uvolněná část motoru po výbuchu však zasáhla okno v prostoru pro cestující.

Sklo se okamžitě vysypalo a díra způsobila podtlak. Pasažérku tak okno začalo vysávat ven. Přežila jen díky pohotové reakci ostatních lidí na palubě, kteří nebohou ženu vtáhli zpátky.

„Část motoru rozbila okno a žena sedící u něj byla vážně zraněna. Přesný rozsah zranění není známý. Pasažérka byla po nouzovém přistání převezena do nemocnice,“ řekl serveru CNN jeden z cestujících.

Kromě ženy nebyl nikdo ze 143 pasažérů zraněn. Velké pochvaly se dostalo posádce. „Jsou to hrdinové, když nás všechny zvládli dostat na zem živé,“ řekl cestující. Příčiny výbuchu motoru budou nyní vyšetřovány.

Související články

Další články