Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

K smrti vyděšená Jitka Nováčková o strašném zemětřesení: Myslela jsem, že vypukla válka

Zdroj: Foto se svolením Jitky Nováčkové
+ Další 3 fotografie
Otřesena
Modelka Jitka Nováčková (28) prožívá chvíle plné hrůzy. Ze spánku ji probudily silné otřesy. Oblast v Řecku, kde modelka s rodinou pobývá, zasáhlo zemětřesení. Vyděšená Jitka se svěřila, že se ještě nikdy tolik nebála o život.

"Vyběhli jsme ven a musíme zůstat venku, protože třicet kilometrů odsud bylo zemětřesení. U nás to povalilo skříně a nevěděli jsme, co se děje. Strašný zemětřesení to bylo. Já jsem nevěděla, jestli tam neumřeme, jestli ta budova spadne anebo jestli nás někdo nebombarduje anebo co se děje," brečela na kameru na Instagramu Jitka Nováčková, která s rodinou žije v Řecku, kde si pronajímají byt. Modelku ze spánku probudily silné otřesy. S dcerou a partnerem okamžitě vyběhla ven z budovy. "Na masku jsem samozřejmě zapomněla. Sice je to povinný, ale já jsem běžela s malou jako šílená," dodala otřesená Jitka.

"Nikdy jsem se tolik nebála o život. Natož teď o Ley a Timův," svěřila se modelka na Instagramu fanouškům. Zemětřesení dosáhlo 5,9 stupňů Richterovy stupnice. Jitka bydlí s rodinou v šestém patře a bála se, že na ně spadne střecha. "Já jsem si opravdu myslela, že jsme ve válce a že je náš konec, to bylo neuvěřitelný. Do budov se nemá chodit. Tim běžel na otočku alespoň pro plenky a pro kočárek, naše pasy a pití. Já jsem spala v ložnici, Tim hlídal Leu v obýváku, abych si mohla odpočinout. Hrozný budíček, ale už je dobře. Malé otřesy se prý budou přes den vracet, proto máme být venku. Děti tu poplakávají, já s nimi. Část jedné budeovy se kývala do stran, doprava stojí. Tim zůstává klidný, což mi pomáhá. Pozitivum 1: Leah nikdy nespala líp, než dnes. Pozitivum 2: Jsme v pořádku a přesouváme se na větší náměstí. Kamarád z Chorvatska byl připraven, ten vyběhl rovnou s batohem. Prý se jim to stává často. Kamarád Řek nám teď vyprávěl, že tady zažil jedno velké zemětřesení před třiceti lety, ale bylo menší," dodala Jitka.

Související články

Další články