Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

K smrti upracovaná Veronika Kopřivová má Česko za planetu opic! Tohle je už moc!

+ Dalších 74 fotografií
Veronika Kopřivová naštvala Jardovu hokejovou rodinu. Tohle je už moc!

Přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (45), Veronika Kopřivová (25), se umí zabavit i bez svého milovaného partnera, který v americké NHL maká od rána do večera. Možná si Veronika vzala ze svého partnera příklad, a tak se podle všeho také naplno pustila do tvrdé práce hadrářky.

Fotkou z pláže v plavkách Veronika zachytila extrémně výjimečný úkaz, kde zrovínka tvrdě nepracovala a měla malé volno. Svůj drahocenný čas se rozhodla věnovat jen sama sobě a ke kauze kolem plameňáka z jihlavské zoo se neuráčila vůbec vyjádřit! Tím utrpěla minimálně Jardova hokejová rodina, která na to bedlivě čekala!

„Konečně po třech týdnech day off (volno), které jsem využila relaxem na pláži, dobrou knihou, muzikou a hned se cítím lépe. Mám ráda ty dny, kdy jsem sama se sebou a věnuji čas pouze sama sobě. Myslím si, že je to velice důležité,“ svěřila se Kopřivová svým fanouškům, kteří ji obdivují za péči, kterou Jardovi po nocích věnuje. Ale co, vždyť to je jedině dobře, akorát co hokejovou rodinu rozzlobilo, byl překlad výrazu DAY OFF neboli volno.

Veroniko, my tady nežijeme na planetě opic! Tě pic!

Související články

Další články