Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

K sežrání! Hvězda Vyprávěj vypadá v plavkách parádně, v 34 letech jí to sluší nejvíc v životě

Andrea Kerestešová
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
U téhle herečky platí, že čím je starší, tím je na ni hezčí pokoukání. Andrea Kerestešová, která právě oslavila 34. narozeniny, se ani po porodu syna Tobiáše neproměnila v nevzhlednou kouli, mateřství a zamilovanost k manželovi Mikuláši Růžičkovi (37) z ní naopak dělá čím dál krásnější babu!

Instagram téhle herečky, kterou nejvíc proslavily seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a hlavně Vyprávěj (postava Evy Dvořákové), patří k těm nejzajímavějším v českém šoubyznysu. Andrea se totiž s vášní věnuje fotografování, což je na jejích snímcích hodně poznat. Není to tradiční selfie nuda, naopak se můžeme kochat hrou stínů, světla a detailů.

A protože herečka nyní s celou rodinkou trávila čas na Thassosu, nejsevernějším ostrově v Egejském moři, příležitostí k zajímavým momentkám bylo habaděj.

„Nevařím, neuklízím, skoro nemluvím, spím vždy, když spí Tobiáš, chodím pomalým krokem, jen tak čumím, kojím a máčím tělo ve slané vodě. Amen,“ napsala k jedné.

Nepatří zrovna k těm, které by diváky tolik obdivované tělo vystavovaly zrovna pravidelně. K jedné z nemála fotek v plavkách (a ještě se vyfotila schválně hodně zdálky, aby to neměli šmíráci zas tak moc lehké) připsala: „Děkuju mámo a táto, že jste mě s Boží pomocí stvořili. Život je báječný, i když do světla vrhá stín.“

Mohlo by vás zajímat

Další články