Vozovka u obce Obrnice se dívkám stala osudná. Řidička najela na ostrůvek, auto se to otočilo o 180 stupňů a narazilo do protihlukové stěny. Nehoda byla zachycena na videu, neboť se dívky celou dobu natáčely.

Maminka mrtvé Nikoly si myslí, že se její dcera obětovala, aby zachránila kamarádku a na poslední chvíli strhla volant. Více si můžete přečíst ZDE.

Už tak se dívky chovaly nezodpovědně, ale mohlo nehodu ještě něco zhoršit? Dívky si totiž na videu stěžují, že mají znečištěné okno. „Hele, pos*al nás pták,“ říká pobaveně jedna z dívek. Řidička spouští stěrače, ale těžko říct, jestli fungují správně. Je možné, že špatný výhled zapříčinil, že řidička neviděla obrubník a najela na něj?

Zraněná spolujezdkyně Nikola je stále v nemocnici a dosud nebyla propuštěna. Matka mrtvé řidičky prosí, aby se video stáhlo ze sociálních sítí. „Už to video prosím vymažte a nechte ji odejít,“ napsala na svůj FB. Jenomže video má být výstrahou pro všechny nezodpovědné řidiče a jeho použití zvažují i autoškoly.