Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

K nakousnutí i v karanténě: 14 žhavých snímků krásek, které jsou svůdné v každé době

Zdroj: archivy: Bebe Rexha, Týnuš Třešničková, Emily Ratajkowski
+ Dalších 11 fotografií
galerie
V době koronaviru je důležité zůstat doma - nenakazíte se vy a nenakazíte své blízké. S pobytem doma lidé často sklouzávají k lenosti a málo o sebe pečují, spousta dam si ale uvědomuje, že i v karanténě je důležité cítit se dobře a krásně. Chlubí se tak svými snímky, které dokazují, že i v izolaci je možné být svůdná.

Pandemii koronaviru a karanténu se snaží lidem zpříjemnit krásky, které se rozhodly, že se v izolaci rozhodně nebudou zanedbávat. Ba naopak - cítit se sexy je důležité, ať už doma na zahradě, nebo dokonce i v peřinách.

Zahraniční modelky, krásky z Instagramu i české influencerky dokazují, že dokážou být žhavé i v době, kdy to veřejnost venku nemůže ocenit. Titěrné plavečky či dokonce žádné oblečení - to je jejich zbraň na sociálních sítích.

Týnuš Třešničková, Emily Ratajkowski i dcera Cindy Crawford

Skutečně žhavými snímky, ze kterých sex-appeal přímo sálá, se pochlubily i nejznámější zahraniční modelky či české krásky. Mezi nimi například zpěvačka Bebe Rexha, z českých pak Anna Šulc Podívejte se do galerie, jak skvěle tyto ženy i v karanténě vypadají.

Související články

Další články