Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

K JAKÉMU ALKOHOLU VÁS TO TÁHNE? Hvězdy to na vás práskly! Kozorohové nedají dopustit na vodku a Ryby si neodpustí gin

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Není tajemstvím, že hvězdy se vyznají ve všem, tedy i vaše sklony k alkoholismu mají pod palcem. Víte tedy, na jaký drink pozvat Pannu, Vodnáře nebo Raka? S touhle informací uděláte ještě velkou díru do světa a nabalíte nejednu kočičku.

BERAN

Berani mají velké štěstí, protože jim nevadí konzumovat míchané koktejlíky ve velkém a druhý den jim prostě nic není. Je tedy libo Cuba Libre, Piña Coladu nebo Cosmopolitan? Neváhejte a vesele objednávejte.

BÝK

Fernet je pro vás sázkou na jistotu. Jestli tedy nevíte, kterou lahvinku si naservírovat, je to fernet. Výborný je se spritem a plátkem citronu. Uvidíte, že si tuto kombinaci zamilujete.

BLÍŽENCI

Blížencům by se dalo přezdívat vinaři. Jejich vášeň pro víno je opravdu velká a dá se říct, že téměř každý Blíženec je znalcem. Pokud chcete tedy toto znamení potěšit, lahvinkou vínka rozhodně nic nezkazíte.

RAK

Velký boom jménem Aperol spritz je přesně to, co potřebujete. Nahořklá chuť a plátek pomeranče skvěle poškádlí vaše chuťové buňky, a navíc vám po tomhle drinku nebude špatně.

LEV

Už jste někdy vyzkoušeli pít jen slivovici? Pokud seberete odvahu a vrhnete se do lahvinky pravé a poctivé pálenky, uvidíte, že konečně najdete drink, který si zamilujete.

PANNA

Málokdo zvládne vypít tolik bublinek jako vy. Jste prostě typy rozené pro oslavy. Ať už jde o šampus, nebo proseco, nemusíte se bát dopřávat si bublinky ve velkém. Jen se vám možná tahle vášeň lehce prodraží.

VÁHY

Váhy jsou jasní abstinenti, a tak bude nejlepší vyhnout se alkoholu úplně, nejste prostě pro konzumaci alkoholických nápojů stvořeni. Proto nezkoušejte různé kombinace a radši skončete u jedné skleničky.

ŠTÍR

Štíři se vyžívají v rumu, a tak je jedno, zda jde o čistý rum, nebo nějaký drink z rumu. Pro okolí působí jako nesmrtelní, protože rum zvládnou pít na litry a vůbec nic jim není.

STŘELEC

Střelci nemůžou pít tvrdý alkohol, ovšem co se u nich nezapře, je jejich vášeň pro pivko. Jde tedy o klasické Čechy a srdcaře. Není oslavy, na které by chyběl soudek s pivkem.

KOZOROH

Možná jde o potomky Rusů, ovšem Kozorohové v sobě nezapřou svou vášeň pro vodku. Mohou vypít klidně celou láhev a ráno vstávají naprosto svěží a kocovinou nepolíbení. Pokud tedy nevíte, po jakém alkoholu sáhnout, volte rozhodně vodku.

VODNÁŘ

Pokud se už rozhodnete, neváhejte si objednat nějaký likér a sklenku si pořádně vychutnat. Radši to ovšem s alkoholem nepřehánějte, protože vaše tělo není jednoduše pro mejdánky stvořené.

RYBY

Hořká chuť je přesně to, co potřebujete a čemu se váš žaludek rozhodně nebrání. Právě proto pro vás bude tou správnou volbou gin, pokud si ho namícháte s tonikem a citronem, uvidíte, že se dostanete do ráje.

Související články

Další články