Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

K Hlavě Medúzy se lidé staví rozporuplně: Diváky zatím nejvíce baví bratr Čvančarové

Karel Heřmánek mladší v seriálu Hlava Medúzy (2021).
Zdroj: se souhlasem České televize/Hlava Medúzy
seriál
Před pár týdny odstartoval nový seriál Filipa Renče, který se odehrává v Brně. Kriminálka Hlava Medúzy nesplnila očekávání a reakce diváků jsou rozpačité. Jako jednoznačný vítěz vychází ze seriálu mladý Karel Heřmánek a hned za ním i Jiří Dvořák.

Karla Heřmánka mladšího si diváci pamatují z mnoha seriálů, jako je Kriminálka Anděl, Gympl či Ordinace v růžové zahradě. Mezi jeho největší filmové dosavadní úspěchy lze považovat roli Leopolda Hilsnera ve filmu Zločin v Polné. Na otázku, jak zvládá „dvoukariérové manželství“ s manželkou a zároveň rovněž herečkou Nikol, odpovídá: „Nevýhodou je, že když přijdete domů a chcete od práce vypnout, moc to nejde. Ale když chceme, dokážeme to. Máme koníčky, které nás spojují, momentálně je to náš pejsek.“

Nyní mladý a sympatický herec překvapuje v seriálu České televize Hlava Medúzy a podle reakcí divaček se nejvíce těší právě na něj a na Jiřího Dvořáka Reakce typu „Heřmánek je nejlepší“ nebo „Karel Heřmánek je boží“ nejsou ojedinělé. Seriál můžete sledovat dnes ve 20:10 na ČT1.

Mladý herec se narodil 3. března 1989 slavným rodičům, bývalé TV hlasatelce Haně Heřmánkové a herci Karlu Heřmánkovi

V roce 2013 absolvoval na DAMU, poté studoval na americké škole The lee Strasberg Theatr and Film Institute v New Yorku. S manželkou a bývalou spolužačkou z DAMU Nikol v Americe strávili skoro dva roky a kromě studia a zúčastňování se nejrůznějších hereckých konkurzů se živili rozvážením jídla. Heřmánek mladší hraje především v divadle svého otce, v Divadle Bez zábradlí, ale hostuje i na jiných pražských scénách, např. v Rokoku a Městských divadlech pražských.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy