Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

K dokonalému vzhledu si Meghan pomohla PLASTIKAMI: Řezali jí hlavně do NOSU, shodují se odborníci

Meghan prý podstoupila plastiku nosu!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 58 fotografií
Na Meghan Markle (36) se už několik týdnů upínají zraky lidí z celého světa. Na novopečené vévodkyni ze Sussexu se řeší každičký detail. Zaujal především její perfektní vzhled, protože unikly fotografie z mládí, na nichž si není příliš podobná. A odborníci na krásu mají jasno: dokonalosti Meghan vděčí plastikám!

Kudrnaté vlasy, velký nos a tenoučké obočí. To byly ještě před pár lety poznávací znaky Meghan Markle, která prošla pořádnou proměnou. Ani po pěti dnech od královské svatby s princem Harrym (33) neunikla vévodkyně ze Sussexu z centra pozornosti. Teď přišly na přetřes plastické operace, které prý má za sebou!

Zahraničním odborníkům nejvíc leží v žaludku její nos, který se za ta léta úplně změnil. Maminka Doria Ragland má široký nos, který působí rozpláclým dojmem. Stejný mívala i Meghan. Po spekulovaném chirurgickém zákroku se jí ale mírně zvedl a dá se označit za štičí.

Dále se Meghan změnily i rty a obočí. Kudrnatých vlasů se ale nadobro nezbavila a denně si své černé kadeře žehlí.

Experti na krásu se ale zároveň shodují, že na drobných kosmetických úpravách není nic špatného. Nos vévodkyně ze Sussexu už si přejí i další ženy po celém světě, kterým plastičtí chirurgové s radostí vyhovují. Meghan navíc není jediná, kdo se chtěl vzhledem přiblížit ostatním členům královské rodiny. Podobným obdobím si prošla i Kate Middleton (36).

Související články

Další články