Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

K autonehodě přišel pomoci jen jediný člověk: Za hodinu tam projely stovky aut

strašné
Nedaleko pražských Horních Počernic se během dnešního rána odehrála dopravní autonehoda, při které se naštěstí nikomu nic vážného nestalo. Co je ovšem zarážející, je přístup lidí. Na sociální síti se objevil příspěvek, ve kterém mladík popisuje, že byl po zhruba hodině první, kdo zastavil a ujistil se, zda je cestující v havarovaném vozidle v pořádku.

Na sociální síti se objevil příspěvek, který je opravdu zarážející. Na příběh Ondry z dnešního rána upozornil portál TN.cz. Mladík byl zrovna na cestě do práce kolem sedmé hodiny ranní, když v tom ho aplikace Waze upozornila na dopravní autonehodu v místě jeho cesty.

„Projíždím přes křižovatku nedaleko Horních Počernic. Ve směru na Mstětice jsem viděl v příkopu auto na blikačkách. Říkal jsem si, že když už to tam někdo označil do aplikace, bude vše v pořádku,“ popisoval mladík s tím, že dále pokračoval v jízdě. Zanedlouho mu to však nedalo a řekl si, že by měl auto otočit a ujistit se, zda je řidič havarovaného vozidla v pořádku.

Ondra se tedy vrátil zhruba kilometr zpátky, nechal své auto stát na výstražných světlech, oblékl si vestu a šel směrem k havarovanému vozidlu. „S vestou jsem se šel k autu ujistit, zda je vše v pořádku. Když jsem přišel k autu zajetém v pangejtu, stáhla okénko paní, která byla poměrně vystrašená danou situací. Zeptal jsem se tedy, jestli je v pořádku, nepotřebuje někam odvézt, někoho zavolat apod. Paní odpověděla, že je v pořádku, nic nepotřebuje a čeká už na odtah a mechanika,“ napsal mladík na sociální síť. Nicméně co mu sdělila paní dál, ho naprosto šokovalo.

Žena v havarovaném vozidle mu sdělila, že je první, kdo zastavil a přišel se zeptat, zda je vše v pořádku. „Projížděl jsem daným místem v půl 7. Myslím, že tam během 45 minut mohlo projet stovky aut,“ napsal dále mladík. Je opravdu smutné, že byl opravdu jediný, kdo zastavil a nabídl pomocnou ruku. Tento příspěvek Ondry by měl sloužit jako upozornění pro nás pro všechny. Až příště pojedete kolem dopravní nehody, zastavte a ujistěte se, že jsou všichni v pořádku. I právě to může zachránit životy.

Mohlo by vás zajímat

Další články