Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Justine, skončíš na dlažbě: Manželka ho lusknutím prstu oškube o MILIARDY!

Přijde Justin Bieber o všechno!?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 82 fotografií
Školácká chyba Justina Biebera (24) ho může vyjít pěkně draho! Skandály proslulý zpěvák už je v chomoutu, v pátek si vzal modelku Hailey Baldwin (21). Prý si ale vyměnili manželské sliby bez předmanželské smlouvy. V sázce tak je miliardový majetek kanadské megastar!

To je blázen! Justin Bieber se nechal láskou omámit natolik, že dal všanc svůj miliardový majetek. Vzal si modelku Hailey Baldwin, aniž by podepsali předmanželskou smlouvu!

V sázce tak teď je celé Bieberovo jmění, které se dotýká částky 7 miliard korun. Pokud by došlo na rozvod, neteř známého herce Aleca Baldwina by ho mohla pořádně oškubat. Přinejmenším jí bude náležet polovina zpěvákova majetku.

Jakkoliv zní neuvěřitelně, že by se Justin dopustil takové školácké chyby, podle amerického serveru hollywoodlife.com teď jeho právní tým dělá všechno proto, aby Bieberovo zbrklé rozhodnutí napáchalo co nejmenší škody.

Justin a Hailey se v tichosti vzali v pátek na radnici v New Yorku. Na příští týden ale plánují veselku se vším všudy, která se má konat v jejich novém kanadském hnízdečku lásky za desítky milionů.

A teď může Selena Gomez konečně nahradit moře slz ďábelským smíchem!

Související články

Další články