Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Justin zasadil další ránu Seleně: Na Instagramu jí dělá ze života PEKLO!

+ Dalších 10 fotografií
nová žena
Zpěvák Justin Bieber (24) přidal na Instagram další fotku se svou manželkou Hailey Baldwin (21). K fotce přidal vzkaz, který může psychicky nemocnou Selenu Gomez (26) rozrušit natolik, že by se mohla vrátit zpět do psychiatrické léčebny, kterou nedávno opustila.

Populární zpěvák Justin Bieber neskonale miluje svou ženu Hailey Baldwin. Svou lásku dává najevo pomocí sociálních sítí, kam pravidelně přidává jejich zamilované fotky. Po poslední fotce, u které naznačil, že s Hailey čeká miminko, přišel další příspěvek, který může Selenu Gomez dostat na kolena.

K fotografii, na které se Justin s Hailey na ulici prochází ruku v ruce, připsal vzkaz „My wife is awesome.“ v překladu „Moje manželka je úžasná.“ Justin čelil ze strany Seleniných fanoušků obvinění, že se jí svými příspěvky snaží dostat na dno. Moc dobře totiž ví, že Selenin aktuální psychický stav není ideální, o čemž svědčí i posun vydání jejího nového alba.

Ačkoliv se mladá zpěvačka nedávno vrátila z psychiatrické léčebny, je dost možné, že tam kvůli Justinovým příspěvkům skončí znovu. Zdálo se, že sám Bieber je z jejího stavu nešťastný, ale opak je zřejmě pravdou. Snaží se kontroverzní zpěvák vyvolat ve své bývalé přítelkyni žárlivost?

Pod samotným příspěvkem se objevila spousta komentářů od fanoušků Seleny, kteří nemůžou pochopit, že si místo ní Justin zvolil Hailey. „To už jsi na Selenu opravdu zapomněl? Nemůžu tomu uvěřit, tohle je od tebe vážně ošklivé.“ zní jeden z komentářů.

Jak se tyto zamilované příspěvky podepíšou na Seleně, která stále není na sociálních sítích aktivní? Je možné, že ačkoliv zpěvačka sama žádné příspěvky nepřidává, bedlivě sleduje, co se okolo ní děje. Nezbývá než doufat, že si Bieber uvědomí, co těmito fotografiemi může své bývalé přítelkyni způsobit. Ta totiž potřebuje klid, aby se doma úplně zotavila z psychické nemoci, kterou prochází.

Mohlo by vás zajímat

Další články